Zrzka všem učaruje přehled

Zrzka všem učaruje https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/236913/bmid_zrzka-vsem-ucaruje-lJT-236913.jpg 4 294 294

Zrzka série

< 3. díl

Závěrečný díl hravé erotické série Zrzka líčí další eskapády vztahu herečky Grace Sheridanové a jejího kolouška, miláčka Hollywoodu, obdivovaného Jacka Hamiltona. Grace se podaří získat hlavní roli v televizním seriálu, ale když režisér požaduje, aby zhubla nejméně sedm kilo, naštve se a veřejně se přizná, jak krutě musí bojovat se svou váhou. Nečekaně si tím získá obrovský klub fanynek, které ji v jejím boji za své křivky podporují. V Grace však postupně sílí podezření, že jim ve skutečnosti nejde ani tak o ni, jako spíš o velikost jejího zadku a jméno onoho záhadného, se kterým spí. Mezitím se Jack oficiálně stane „Nejpřitažlivějším mužem světa“ a vymetá jeden mejdan za druhým. Grace se sice zapřisáhne, že mu dá prostor, aby mohl najít sám sebe, ale on se zatím z roztomilého Briťáka hbitě mění v rozmazleného hollywoodského spratka. Jackova kariéra začíná dosahovat stratosférických výšin – dokáže ho Grace zachytit, když se zřítí?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Mladá fronta

The Redhead Plays Her Hand , 2013

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zrzka všem učaruje. Přihlašte se a napište ho.

pollyn
21.09.2023 5 z 5

(SPOILER) Dala jsem si rereading po několika letech a nestačím se divit.
Pořád je děsně bláznivá, ctižádostivá a hrozně ráda bych si s ní dala drink :)
Briťák pro mě takové kouzlo neměl, vlastně až na vzhled a dobrý vkus na ženský...byl prostě jen mladej :)

Ale co už :) Grace a Holly (a Michael) to vynahradili :)
Mimochodem, sitcom Zlatý děvčata (nutno googlit v originále) fakt existuje a docela mě vyděsil :D

Kristy.Seb
13.11.2021 4 z 5

Chceš být oběť? Chceš být bojovnice? Vyber si svou cestu.

Bohužel, nějak mě poslední díl nebavil. Bylo fajn, že se chování hrdinů zca změnilo.. Ale nějak extra mě to nenadchlo.

Aracely
25.10.2020 5 z 5

Fantastické zakončení pro tento netradiční, ale nádherný pár.
Musím říct, že jsem byla na poslední díl zvědavá a už z anotace vyplývalo, že to bude zajímavé čtení. Asi se mi nejvíc líbil tento poslední díl. Někdy si s chutí přečtu celou trilogii znovu.

Více v mé recenzi.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Zrzka všem učaruje v seznamech

v Právě čtených6x
v dalších seznamech3x

erotika herci romantika film herečky

Alice Clayton
americká, 1950