Zvěrolékař jde do boje přehled

Zvěrolékař jde do boje https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/2683/zverolekar-jde-do-boje-2683.jpg 5 215 215

Zvěrolékař série

Pátý svazek pamětí zastihuje Herriota ve výcvikovém táboře kdesi v Anglii, přičemž uprostřed bitevní vřavy sní o lidech a zvířatech, která opustil. Vydavatel: Baronet - Praha

Literatura světová Romány Příroda, zvířata
Vydáno: , Baronet

Vets might fly , 1987

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zvěrolékař jde do boje. Přihlašte se a napište ho.

Pavčule
09.10.2023 5 z 5

Tyto příběhy nikdy nezklamou :)

WaN635
04.08.2023 5 z 5

Herriota jsem četla zhruba před 25 lety, byly to jedny z mých prvních přečtených knížek.
Nedávno jsem v televizi zkoukla seriál Všechny velké a malé bytosti a po čtení Herriota se mi zastesklo.
Při čtení jsem se usmívala, čtení mě bavilo a hřálo na duši. Příběhy o zvířatech a lidech mě nepřestávají fascinovat, především svým laskavým a úsměvným vyprávěním.

cibulka 8
07.08.2022 5 z 5

V jedné kapitole James vypráví, jak se mu narodil syn. Já jsem během čtení této knihy také porodila syna. A tak když už mi to přebalování, kojení, nevyspání přerůstalo přes hlavu, utíkala jsem se aspoň na pár minut občerstvit do Darrowby, kde je vždycky dobře. Osvěžená jsem se pak vracela ke svému děťátku abych mohla dál žasnout nad tím neuvěřitelným zázrakem...

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Zvěrolékař jde do boje v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech2x