Stvoření přehled

Stvoření
https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/28482/stvoreni-28482.jpg 5 43 43

Zvonící cedry Ruska série

Zvonící cedry Ruska, kniha čtvrtá. V žádné galaxii neexistuje struna, která by byla schopna vydat lepší zvuk, než je zvuk lidské duše.

Duchovní literatura Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno: ,

Сотворение , 1999

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Stvoření. Přihlašte se a napište ho.

ditul
28.01.2024 5 z 5

Další skvělá kniha, která se přečetla jedním dechem. Líbil se mi příběh Stařík u dolmenu a pověst Dva bratři.
*"Boží mysl a Jeho systém nejsou v tajze porušené do takové míry jako tam, kde žije člověk dnes. V tajze ze stromů padá listí, větřík láme malé větvičky. A tak půdu v tajze hnojí listí, větve a žížaly. Rostoucí tráva reguluje strukturu půdy. Křoví jí pomáhá s přebytkem kyselosti nebo zásaditosti. Nic z těch hnojiv, které znáš, nevynahradí list spadlý ze stromu. Vždyť on má v sobě množství kosmických energií. Viděl hvězdy, slunce a měsíc. A nejen viděl - byl s nimi v součinnosti. I když uplyne mnoho tisíc let, tak země v tajze bude stále úrodná."
"Ale pozemek, na kterém stavíme dům, není tajga."
"Tak ji naplánuj! Sám zasaď les z nejrůznějších stromů."

Elea
15.08.2022 4 z 5

Pro mne zatím nejlepší kniha série, hodně se mi líbil Anastasin názor na modlitbu jako rozhovor.

Bafy
31.01.2022 5 z 5

" V žádné galaxii neexistuje struna, která by byla schopna vydat lepší zvuk, než je zvuk písně lidské duše."
Ano, stačí jen naslouchat ..... I tento díl, stejně jako předchozí, byl úžasný a tak nějak pro mne důležitý....
Děkuji

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Stvoření v seznamech

v Právě čtených1x