Zvrácená přehled

Zvrácená https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/464693/bmid_zvracena-EbQ-464693.png 4 135 135

Je to jen městská legenda… Uprostřed noci se u odpadků objeví tajemná dívka v kostýmu lolity. A položí vám otázku: „Chceš sestřičku?“ Za žádnou cenu ji neodpovídejte. Jakákoliv odpověď vám zaručí děsivou smrt. Hlavní hrdina tohohle obsáhlého hororového komiksu bohužel odpoví a tím se rozjede řetěz hrozivých událostí! Ibicu je dlouhý hororový příběh uzavřený v jedné knize – doplněný o několik neméně hrůzostrašných krátkých povídek z dílny tohohle šíleného japonského autora!... celý text

Literatura světová Komiksy
Vydáno: , Crew

イビツ (Ibicu) , 2009

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zvrácená. Přihlašte se a napište ho.

eraserhead
14.01.2024 4 z 5

Byl to horror, kdo mě částečně přivedl zpět ke komiksům. A z větší části těm japonským horror komiksům. Zvrácená je moc hezký, syrový a zvrácený příběh, s několika moc zajímavými detaily. Nejsem vlastně takový komiksový fanda, abych to dokázal pořádně ocenit, případně odhadnout nějaké chyby, nedostatky a tak. Prostě buď mě to vezme nebo ne. Zvrácená mě bavila od začátku do konce včetně dvou skvělých povídek na závěr. Takhle ty komiksy prostě můžu.

Disease
02.01.2024 2 z 5

Taková standardní krmná manga pro děti a mládež.

zuzi1162
24.08.2023 5 z 5

Perfektni.

Knižní novinky (21. týden)

23.05.2021

Kniha Zvrácená v seznamech