PetrC diskuze
Vysoké školy se neptají na formát, který je mně oblíbenějši a o kterd si řeknu. Momentálně nastupuji na VŠ s technickým zaměřením. Tam mají studijní materiály pouze v pdf. Myslel jsem, že čtečka, ze které nebolí oči, jako je to u LCD obrazovek, bude to nejideálnější řešení, jak studovat dlouhé hodiny bez problémů. Píšete, že jste se čtečkama zkušený, pak mi prosím poraďte, jaká by mohla být pro tyto potřeby nejideálnější, rád si nechám poradit, případně doporučit, jelikož o čtečkách nemám žádné zkušenosti, pouze komentáře na internetu, ve kterých jsem četl, že si Inkpad pořizuje velký počet studentů. Nic jiného mi, ač je mi líto, nezbývá...
Právě mi vadí, že Inkpad 2 je příliš velký, potřeboval bych ho nosit všude s sebou (škola = každý den, dovolená, ...), kdybych si pořídil jinou čtečku, co potom s pdf? To mi ke studiu bude na nic, zřejmě.
Potřebuji pdf ke čtení technické literatury se spoustou grafů, vzorců, schémat... Tablet nechci (nikdy - bolí z něj oči = technologie LCD). Proto čtečku. Ale jakou?
Dobrý den. Rozhoduji se mezi Kindle Paperwhite 3 a Pocketbook Inkpad 2. Kindle se mi líbí, ale nedokáži si představit číst na něm pdf skripta a skeny knih. Z toho důvodu mám spadeno na Inkpad. Je možné smysluplně knihy v pdf na Kindlu číst? Převod? Děkuji.
Dobrý den. Chtěl bych se zeptat, jakou byste mi doporučili čtečku knih? Jakou máte vy? Jste spokojeni? Vím, že rozhoduje cena, velikost displeje, značka... Četl jsem o displejích, že se hodně kazí (praskají)... Rád bych, kdyby mi vydržela pár let. Prostě stála za to a dělala to, co má, nejlépe. Budu vděčný za každé doporučení. Dekuji!