Janíček s voničkou -Tři bílé růže hodnocení
Beneš Metod Kulda
![Janíček s voničkou -Tři bílé růže Janíček s voničkou -Tři bílé růže](https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/291281/mid_janicek-s-vonickou-tri-bile-ruze-aOy-291281.jpg?v=1459623718)
První pohádka je o princi, který si za svou dobromyslnost vysluhuje kouzelnou voničku a získává princeznu za ženu. Druhá je o skromné dívce, jež dobrotou a trpělivostí vítězí nad marnivými sestrami a vysvobozuje zakletéhoprince.
5 |
|
0 x |
4 |
|
1 x |
3 |
|
0 x |
2 |
|
0 x |
1 |
|
0 x |
|
0 x |
Hodnocení knihy Janíček s voničkou -Tři bílé růže: 80 %
Počet hvězdičkových hodnocení: 1
Každý uživatel musí ohodnotit alespoň 20 knih, aby se jeho hodnocení začalo započítávat do výsledného hodnocení. Z toho důvodu se může lišit počet započítaných hodnocení v grafu nahoře, se všemi hodnotícími níže. Ti, jejichž hodnocení se zatím nezapočítává, mají za svou přezídvkou označení (n).
Autorovy další knížky
1987 | ![]() |
1984 | ![]() |
2006 | ![]() |
1997 | ![]() |
1947 | ![]() |