Zlato a koření: Zrod obchodníka ve středověku hodnocení
Jean Favier
![Zlato a koření: Zrod obchodníka ve středověku Zlato a koření: Zrod obchodníka ve středověku](https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/38751/bmid_zlato-a-koreni-zrod-obchodnika-ve-s-C8V-38751.jpg?v=1585863975)
Zrod obchodníka ve středověku. Historická práce věnovaná rozvoji obchodu ve středověku. Historik-medievalista Jean Favier (1932) je autorem mnoha historických knih o evropském středověku se zaměřením na obchodní vztahy a vývoj urbanismu. Mezi Favierova vyhledávaná témata patří rovněž dějiny středověkého papežství či postava Jany z Arcu. V nakladatelství Garamond vyšla v r. 2001 jeho kniha Francois Villon, život středověké Paříže. V Zlatu a koření se tentokrát autor zabývá proměnou trhovce v obchodníka, který se učí řídit tok svých peněz, zvažovat míru rizika a organizovat výrobu.... celý text
Literatura naučná Historie
Vydáno: 2006 , GaramondOriginální název:
De l´or et des épices, 1987
více info...
5 |
|
0 x |
4 |
|
0 x |
3 |
|
4 x |
2 |
|
0 x |
1 |
|
0 x |
|
0 x |
Hodnocení knihy Zlato a koření: Zrod obchodníka ve středověku: 60 %
Počet hvězdičkových hodnocení: 4
Každý uživatel musí ohodnotit alespoň 20 knih, aby se jeho hodnocení začalo započítávat do výsledného hodnocení. Z toho důvodu se může lišit počet započítaných hodnocení v grafu nahoře, se všemi hodnotícími níže. Ti, jejichž hodnocení se zatím nezapočítává, mají za svou přezídvkou označení (n).
Autorovy další knížky
2001 | ![]() |
2006 | ![]() |