Venku bazar
Inês Teixeira do Rosário , Maria Ana Peixe Dias
Kolem nás je tolik věcí, které stojí za objevení. A taky tolik otázek. Kdo tu zanechal kůži a proč? Jak se pohybují žížaly? A mají nos? Proč ptáci zpívají? Žijí u nás želvy? K čemu jsou rostlinám květy? Proč spí netopýři hlavou dolů? Jak vznikají mořské vlny? Proč je nebe modré? Jak to vypadá tam VENKU? Odpovědi na ně (a na spoustu dalších) najdeš v téhle knížce. A kromě nich i plno nápadů, kam se vydat, čeho si všímat, co si vzít s sebou (a čemu se vyhnout), a taky malý atlas živočichů, rostlin a kamenů, se kterými se můžeš setkat… Nezapomeň si ji vzít s sebou, až se vydáš na objevnou výpravu do světa přírody.... celý text
Literatura naučná Příroda, zvířata Pro děti a mládež
Vydáno: 2020 , BaobabOriginální název:
Lá fora, 2014
více info...
Bazar (0)
Zatím zde není žádný nabídkový inzerát.
Když se přihlásite, můžete vložit poptávkový inzerát.
Další zajímavé inzeráty v bazaru z kategorie Literatura naučná
![Cirkadiánní kód Cirkadiánní kód](https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/457576/cirkadianni-kody0I8TA-SQg-.jpg?v=1604599969)
![O psaní: Memoáry o řemesle O psaní: Memoáry o řemesle](https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/1144/o-psani-memoary-o-remesle-8Rd-1144.jpg?v=1636052083)
![Zelené pahorky africké Zelené pahorky africké](https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/5178/zelene-pahorky-africke-7Hs-5178.jpg?v=1568736472)
![Zelené pahorky africké Zelené pahorky africké](https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/5178/zelene-pahorky-africke-7Hs-5178.jpg?v=1568736472)