Ako naučiť Eda lietať?

Ako naučiť Eda lietať?
https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/409423/mid_ako-naucit-eda-lietat-j6D-409423.png 5 30 30

Macko má nového kamaráta Eda. Edo je síce vták, ale vôbec nelieta. Všade chodí peši. Macko si teda zaumieni, že ho naučí lietať. Vyskúšali to i tamto, no márne. Kto by im tak mohol pomôcť?

Pro děti a mládež Pohádky a bajky
Vydáno: , Albatros (SK)

Ako naučiť Eda lietať?, 2007

Akvabela
18.11.2023 5 z 5

Krasne ilustrace a mily pribeh.

muchomurka
05.06.2021 4 z 5

Když jsem si ji pročetla sama, říkala jsem si ok, nenadchne, neurazí. Ale jakmile se dostala do rukou naší bambulce, musím hodnocení změnit. Knížka se jí moc líbí, chce ji číst neustále. Příběh ji zaujal, dokonce jí i přijde v některých místech vtipný. Takže zcela neočekávaně má knížka velký úspěch a váhám, zda ji nepořídit domů.

broskev28
13.07.2020 5 z 5

Emil je chytrolínek a jeho vytrvalost nezná mezí. Naštěstí ani Eda to nevzdává a snaží se. Nadchla mě Edova "lítací povinná výbava" - velmi poučné a vhodné pro děti!
A výsledek je bezvadný, to se opravdu povedlo! Ovšem nebýt obrázku na poslední straně "přebalu", měla bych o Edu velké obavy . . .

Litocha
26.12.2019 4 z 5

Líbila se mi víc než Zajíčkova cesta. Vtipný příběh, milé obrázky a pro prcky i mírné poučení (aneb jak je to vlastně s těmi nelétavými ptáky).

bibi.r
02.12.2019 5 z 5

Medvídek Emil je miloušek a děti ho budou zbožňovat.
A jeho snaha a vytrvalost je opravdu obdivuhodná :D.
Pro děti od 3 let.

Vee111
19.07.2019 5 z 5

Syn ji miluje, krásné obrázky, minimum textu.

Biance
23.03.2019 5 z 5

Moc pěkná knížečka, ostatně jako všechny knížečky od paní Macurové. Její tvorbu bych označila jako povinnou četbu pro nejmenší děti. Dcerka se vždy skvěle baví.

Lodestar
26.12.2018 5 z 5

Autorčin jasný rukopis kniha opět nezapře, stejně jako její předchozí knihy (Lily a Momo, Proč nekveteš nebo Kde je ten pravý balon). Podobně veselý a humorný příběh doprovází krásné ilustrace, nechybí oblíbený medvídek i očekávaný nečekaný závěr. Tak, jak to Katarína Macurová umí.