Červený panáčik

Červený panáčik
https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/406051/bmid_cerveny-panacik-lrD-406051.jpg 5 14 14

Rozprávky na každý deň v roku a jedna navyše Poetické rozprávanie o panáčikovi v červenom kabátiku s červenou čapicou na hlave oživujú ilustrácie, ktoré sú samy o sebe kresleným rozprávaním. Hrdina v červenom vás zavedie do bábkového divadla, cirkusu i do zoo, preskúmate s ním deduškovu úžasnú zbierku kameňov, zachránite mačiatko od susedov, uvidíte, čo sa stane, keď sa Červenému panáčikovi narodí sestrička, a dostanete sa dokonca aj na návštevu k Eskimákom. Kniha získala v Čechách viacero prestížnych ocenení. Príbehy plné dobrodružstiev a fantázie sú vhodným čítaním pre našich najmenších aj pre deti, ktoré sa práve učia čítať.... celý text

Jane007
10.03.2021 5 z 5

Milé čtení pro malé děti. Synovi se moc líbila.

Eleynee
26.01.2021 5 z 5

Dceři se velmi líbilo.

zazvorek
23.05.2020 5 z 5

Tohle je tak milá knížka! Srozumitelné, ale zároveň poetické vyprávění o tom, co vše se přihodilo Červenému panáčkovi, který se až na pár drobností neliší od "obyčejného" malého dítěte. Jen tedy doma nezvládáme zamýšlený systém 1 příběh = 1 den, protože jich hltáme nejmíň tak 10 najednou :-)

tatjana1737
25.08.2017

Knížku jsem kdysi dostala od svého prvního chlapce s tím, že je stejně červená jako jeho láska ke mně. Svědomitě jsem si četla stylem 1 den = 1 příběh a dostala se zhruba do 3/4 knížky, abychom se pak rozešli a já nezjistila, jak to dopadlo. Knížku jsem totiž věnovala kamarádce, která v té době měla malého syna. Byli z ní celá rodina nadšená, i její muž, který se nakonec popasoval s rolí předčítače. Vybavuji si, že příběhy byly poměrně kratinké, ale hezky psané, jednoduché a srozumitelné pro malé děti. Třeba si knihu ještě od ní půjčím a dám jí druhou šanci u svých dětí.

klarian
02.11.2013

Perfektní čtení pro menší děti. Krátké, vtipné.

Jelitovna
01.02.2013 5 z 5