Chantal - Život na laně

Chantal - Život na laně
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/533542/bmid_chantal-zivot-na-lane-65e5da38ab382.jpg 4 82 82

Životní příběh Chantal Poullain v její vlastní interpretaci a doprovodu francouzských šansonů! Chantal Poullain, česko-francouzská divadelní a filmová herečka, šansoniérka, prezidentka Nadace Archa Chantal, přirovnává svůj život k životu na laně. Má odvahu riskovat jako provazochodec. Neohlíží se na to, jak je lano silné, nebojí se balancování nebo nejistoty. A přitom dobře ví, jak je rovnováha vzácná. Svůj životní příběh vypráví sama Chantal, a to s francouzskou elegancí a šarmem, ale i s živelnou energií silné ženy, se kterou se život nemazlil. A občas si u toho i zanadává.... celý text

deshalb
20.04.2017 4 z 5

Po prečítaní tejto knihy som úplne zmenila názor na pani Chantal. Vždy som ju vnímala hlavne cez bulvár, ktorý evidentne o nej podáva nepravdivé informácie alebo len polopravdy. Je to výnimočná, silná, pozitívna a obdivuhodná žena. Kniha je plná lásky k životu a ľudom, ktorá zo Chantal doslova srší. Myslím si, že by si bola zasúžila lepšieho životného partnera ako bol Bolek Polívka, pretože obetovala veľmi veľa. To je však len môj osobný názor. Napriek všetkému sa o svojom bývalom manželovi v knihe vyjadruje s veľkou láskou a úctou. Kniha je pretkaná krásnymi myšlienkami a fotografiami zo života Chantal. Jediné, čo by som vytkla vydavateľovi, je formát knihy, ktorá je trošku väčšia ako sme zvyknutí pri väčšine kníh podobného charakteru. Veľmi pekným gestom je aj to, že pokial si túto knihu zakúpite prispejete na dobrú vec a podporíte projekty Nadácie Archa Chantal, cez ktoré sa realizuje pomoc nemocniciam v Českej republike.

Dagmar58
14.02.2017 5 z 5

Obdivuhodná, krásná, sympatická žena, co dodat.

cérka
08.12.2016 5 z 5

Krásná kniha, nádherná žena!!!
Knížku jsem poslouchala na CD. Skvělý nápad načíst knihu samotnou autorkou s jejím kouzelným vyjadřováním. Spousta našich spoluobčanů nemluví s takovou láskou a úctou k rodnému jazyku a zemi jako tato žena.
Paní Chantal DĚKUJI, bylo mi velkou ctí Vás poznat!

niknikita
22.10.2016 5 z 5

Páni, to byl koncert na lidskost!
Chantal je neuvěřitelná a nádherná žena a často mi mluvila z duše - vážně jsem si neměla v úmyslu lichotit...

hanča34
04.09.2016 5 z 5

Můj obdiv k Chantal ještě vzrostl!

allebra
03.05.2016 5 z 5

K zakoupení knihy mě inspiroval recitál šansonů sympatické Chantal Poullain, kde mě zaujala nejen jako šansoniérka, ale i jako báječný člověk! Je to velmi zajímavé čtení z pestrého života skvělé osobnosti, které rozhodně nechybí (mimo jiné) nadhled, odvaha, empatie, upřímnost, šarm a pozitivní přístup k životu. Její názory jsou mi velmi blízké, ráda se budu ke knize vracet.

Andy6
02.08.2015 5 z 5

Tuto knížku jsem četla už dřív. Je moc pěkně napsná. Její dětství v Marseiile, setkání s Bolkem, Brno, Vladimír, i její současný život. Doporučuju.

avad
16.04.2015 5 z 5

Moc pěkně napsaná kniha.Paní Chantal má odvahu a nebojí se riskovat.Je to obdivuhodná žena.Přeji jí jen to nejlepší.

lue
16.03.2014 5 z 5

Skvěle napsaná kniha, velmi otevřená, upřímná. Paní Chantal je prostě královna.

Wiolinka
11.10.2013 5 z 5

Knihu jsem přečetla jedním dechem, paní Chantal je úžasná a obdivuhodná žena! Jsem moc ráda, že jsem si její knihu koupila!

džej
04.06.2013 4 z 5

Knihu jsem si koupila na knižním veletrhu, kde jsem se zúčastnila i jejího uvedení oběma autorkami. Paní ChP působila velmi upřímně. Přesně taková je i její kniha. Vzhledem ke svým životním zkušenostem s ní v řadě postřehů i komentářů souhlasím. Tím pro mě z její knihy vzniká záznam pocitů, které jsou mi blízké, záznam mouder, která bych lépe neřekla (a to umím česky :-)). Mám jednoduše radost, že jsem se nespletla a že se k Životu na laně určitě ještě někdy vrátím = už jenom pro ty milé pocity spřízněnosti, ženské vnímavosti a pochopení.

Miranda
22.03.2013 5 z 5

Knihu jsem četla od chvíle, kdy jsem jí koupila non-stop, bylo-li to možné, je napsána velmi poutavě a rozhodně zaujme. Paní Chantal mi byla velmi sympatická už dávno, a proto jsem se na její knihu velmi těšila. I když jsem při čtení její cesty životem většinu času probrečela, nebylo to na škodu. Uvědomila jsem si, že s touto velmi zajímavou osobností máme společné to, že se v řadě věcí řídíme hlavně srdcem a svými city. A že to nejvzácnější pro nás vždycky bude láska. Moc paní Chantal přeju, aby si splnila všechny své sny, o kterých se ve své krásné knize zmínila.