Chantal - Život na laně přehled

Chantal - Život na laně
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/533542/bmid_chantal-zivot-na-lane-65e5da38ab382.jpg 4 82 82

Životní příběh Chantal Poullain v její vlastní interpretaci a doprovodu francouzských šansonů! Chantal Poullain, česko-francouzská divadelní a filmová herečka, šansoniérka, prezidentka Nadace Archa Chantal, přirovnává svůj život k životu na laně. Má odvahu riskovat jako provazochodec. Neohlíží se na to, jak je lano silné, nebojí se balancování nebo nejistoty. A přitom dobře ví, jak je rovnováha vzácná. Svůj životní příběh vypráví sama Chantal, a to s francouzskou elegancí a šarmem, ale i s živelnou energií silné ženy, se kterou se život nemazlil. A občas si u toho i zanadává.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Chantal - Život na laně. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (32)

Mrňous1
08.08.2024 5 z 5

Zajímavá kniha o jedné výjimečné životní cestě. Doporučuji všem, kteří mají rádi paní Chantal nebo Francii nebo divadlo či rychlá aura, nebo si prostě jen rádi přečtou o inspirativní osobnosti.

ondras666
05.02.2024 5 z 5

Moje zcela první audiokniha a musím říct, že jsem opravdu zvolil dobře.
Kniha sama o sobě je takový životopis neživotopis, spíše kniha nádherných vzpomínek.
Kniha namluvena samotnou Chantal jejím nezaměnitelným hlasem, plna nenuceného humoru a hlubokého citu. I ta bolestná témata umí brát jako součást knihy života.

marketa7
09.01.2024 4 z 5

Přečteno samotnou Chantal jako audiokniha. Zajímavé i poučné, rozhodně obdivuhodné. Jednoduše ryzí Chantal Poullain...

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Chantal - Život na laně v seznamech

v Právě čtených4x