Chlap snů

Chlap snů
https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/477661/bmid_chlap-snu-hKk-477661.jpeg 4 733 733

SEXY ROMANTICKÁ KOMEDIE | Je to Chlap snů. S velkým Ch. Však víte, koho myslím – hrdinu snad každé romantické knížky. Šíleně bohatý a vlivný chlap, který má vlastní společnost a navíc je zatraceně sexy. Žije v luxusním střešním apartmá. V posteli je zvíře. A má obrovský… gauč. Taky je to trochu cvok, ale na druhou stranu skrývá jedno velké tajemství, po jehož odhalení vám bude jeho chování dávat dokonalý smysl – nakonec zjistíte, že i když jste ho ze začátku jen stěží mohly vystát, teď se vám z něj podlamují kolena. Přesně takového mám na mysli. A přesně takového jsem našla.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Red

That Guy, 2018

LenkaVes
27.01.2023 5 z 5

Vcelku bláznivá jízda hlavní hrdinky, která je opravdu ujetá. No ale proč ne? Život nemusí být nutně usedlý a nudný :-). Kdo po knize sáhne, tak se pobaví a zasměje. Pohodová jednohubka...

adida
07.01.2023 4 z 5

Při první kapitole jsem zvažovala jestli si chci knihu opravdu přečíst. Až po přečtení další a další kapitoly vás kniha vtáhne do děje a nemůžete se odtrhnout. Za mě příjemné oddechové čtení se špetkou humoru.

Ewiczka_areebah
02.01.2023 4 z 5

Tahle knížka byla ujetá. Jakože vážně úplná čovina. Přesto jsem se královsky bavila.

Googies
28.11.2022 odpad!

První knížka, kterou jsem ani nedokázala dočíst!!! Tohle se vážně nedalo. Takhle mi snad ještě nikdy hlavní hrdinka nevadila.

Fidibus
21.11.2022 3 z 5

(SPOILER) No, je to střelené... Venkovanka na cestě za pomstou zhrzené kamarádky naskočí do limuzíny a zkoumá byt chlapa snů. Ten je z ní paf a vyhodí ji, jenže ona se vrátí a dokáže zaujmout jeho bohatého dědečka. Nezbývá mu, než ji vzít jako společníci na dědovu oslavu. No a po ní... Spousta sexu a on se postupně tím chlapem snů stane.
Vtipná postava kamaráda Cama. Jinak kde přišla autorka na nápad s pytlíkem...
Moc děje nečekejte, ale vtipných scén je dost. Prostě střelená červená oddechovka.

Paja11.11
31.10.2022 2 z 5

Kniha se četla dobře a rychle, ale měla jsem velký problém s hlavní hrdinkou, která mi nesedla. Hrdinka mi přišla až moc dětinská a nevyspělá.
Ohledně příběhu jsem dostala přesně to, co jsem čekala, ale bohužel to na mě místy působilo až moc primitivně.
Na oddych je kniha dobrá, ale víckrát ji číst nebudu.

Tarey
18.10.2022 4 z 5

Taková milá jednohubka, co vám vykouzlí úsměv na tváři :-). Knížka nemá složitou, zapeklitou dějovou linku, plnou zvratů. Prostě si tak nějak plyne pohodovým tempem od začátku do konce. Přeslazená je naštěstí až ke konci, sex je naprosto konvenční a přesto to funguje, člověk se začte a během chvilky ma přečteno, s úsměvem na rtech. Hlavní hrdinka mi nepřijde ani nikterak extra švihlá, prostě holka, co byla zvyklá život brát tak, jak je a nenechat se spoutat tím, co si by se mělo/nemělo. O tom přeci život je, užít si ho ;).

Karin94
30.09.2022 3 z 5

Táto kniha bola neskutočná bizarnosť, ale mne sa to z nejakého nevysvetliteľného dôvodu celkom páčilo a verím, že aj vám sa to kvôli tomu bude aspoň (trochu) páčiť. V príbehu nájdeme humor, romantiku, erotiku a dobrý štýl písania. Opis, ktorý nájdeme na titulnej obálke knihy, tak ten sedí s prepáčením ako riť na šerbel.

Pomsta pre jej najlepšiu kamarátku? Ježiš ono to bolo až nechutne trápne, ale tak dobré, že klobúk dole pred autorkou, pretože sama neverím, že niečo podobné nájdem aj v inej knihe.

Penelope ako hlavná hrdinka mne prišla ako taká šialená vidláčka z dediny, ktorá sa absolútne nevie chovať. Jake bol vysnený Penelopin (chlap snů), ktorý bol síce pracháč, ale žiaľ ani jeden z hlavných postáv si u mňa nezískal sympatiu, nevadí myslím si, že kniha má aj tak inde prioritu v čom vás to bude zaručene baviť. každopádne najlepšie boli medzi nimi tie vtipné dialógy a hlavne ten Jakeov:

„Mně snad je*ne, Penelope Hartová….ale já se do tebe asi zamiloval.”

Škoda len, že kapitoly boli písané iba z pohľadu Penelope. Veľmi by ma zaujímalo, čo si myslel Jake prvý deň keď uvidel Penelope.

Príbeh odporúčam, ale neodporúčam pri čítaní jesť ani piť, pretože je dosť možné, že sa zadusíte smiechom.

Martinaa24
19.09.2022 4 z 5

Tuhle knížku jsem přečetla za odpoledne. Příběh byl vtipný, milostný, i když trochu nereálný, ale na odpočinkové odpoledne je to ideální knížka

Monka0901
05.09.2022 5 z 5

Kniha skvela, aj ked mi Penelope prisla naozaj sialena a obcas mi az liezla na nervy. Dej mi prisiel trosku pritiahnuty za vlasy, ale bola to velmi prijemna oddychovka, vela som sa nasmiala a viem si predstavit, ze sa k nej este vratim. A uz sa tesim na dalsie knihy od tejto autorky.

Nermal
25.08.2022 4 z 5

Nechápu ty spousty negativních hodnocení. Mně se naopak líbilo, že autorka šla svou vlastní cestou a z pohledu Penelope popsala vše, co se v ní odehrává v přítomnosti Chlapa snů. Byla to jízda, mělo to šťávu a mělo to svůj vtip.
Přiznám se, že zpočátku jsem si nebyl jistý, jestli náhodou nečtu parodii na erotické romány, jak to bylo bláznivé. Ale ocenil jsem osobitý styl psaní Kim Jones a sedlo mi to. Fakt to zkuste taky, nenechte se odradit komentáři a schovejte si knížku na chvíli, až budete mít rozpustilou náladu. Bylo to zas něco jiného a hlavně to nebyla nuda!

Kniholapka
25.08.2022 3 z 5

Kniha na odreagování možná dobrá....ALE! Čekala jsem romantický příběh s humorem, žhavými chvilkami a aspoň nějakou cestu hlavních hrdinů. Možná to přijde jen mně, ale nedostala jsem toho mnoho.
Příběh mi přišel hodně naivní a nereálné. Jsem u někoho a hned vidím svatbu, zvláštní chování hlavní hrdinky a ani náznak cesty pomocí které by se hlavní dvojice sblížila. Oni prostě najednou nějak spolu fungovali. Těšila jsem se na pořádnou romanťárnu, ale jsem lehce zklamaná a na vážkách, co to vlastně bylo.

Verunka926
23.08.2022 3 z 5

Za mě je kniha ideální na odreagování, proto od ní opravdu neočekávejte nic seriózního. Příběh je nereálný a chování postav taky dosti pochybné, nicméně mě to bavilo.

uminaa
20.08.2022 5 z 5

Tak toto bola pekne zábavná kniha :D Dosť som sa nasmiala, aj keď na druhej strane som sa párkrát nad Penelopiným správaním musela pozastaviť. Nakoniec som nad ňou len mávla rukou a čítala ďalej. Určite by som si od autorky ešte niečo prečítala :)

Surikatka2308
18.08.2022 2 z 5

Nenadchne, neurazí, nepřinese nic nového. Humorné mi to moc nepřišlo teda... Trochu jsem se do toho kopala a sama sebe ptala - jak tohle mohli autorce vydat? Anebo proč to vůbec překládali? Opravdu jsem také nepochopila squaterské chování hlavní hrdinky na začátku, ale možná celá kniha byla určena pro trochu jiného čtenáře.

Kristy.Seb
14.08.2022 4 z 5

Nikdo kromě tebe nemůže za to, že ses do téhle situace dostala. Zkus se zamyslet nad tím, co jsi udělala, že ses v ní ocitla.

Touha je jenom touha. Touha zintenzivňuje danou chvíli. Zvýrazňuje zážitek.

Láska je jedno velké tajemství. Nikdy nevíte, kdy ji čekat. Nikdy nevíte, od koho ji čekat. Nikdy nevíte, jak se objeví. Prostě se to stane.

Začátek knihy byl teda dost přehnanej. Jinak příběh příjemný, žádný extra děj. Ale ten humor byl boží!

Janizoun
12.08.2022 2 z 5

Tato kniha mě neoslovila. Občas jsem se zasmála. A souhlasím s tím, že nenadchne ani neurazí. Za mě, tohle už ne :-)

LennaK
01.08.2022 2 z 5

(SPOILER) Tahle kniha me neurazila, ale ani nenadchla … ja od techto zanru necekam nic nez psychicky odpocinek. Nicmene, tento pribeh nebyl to prave orechove pro me. Nektere casti jsou vtipne a uprimne jsem se zasmala. Ale tim to konci.

Spoiler: Nejvic mi vadil zacatek - uz jenom ta pomsta se psim lejnem … Hlavni hrdinka byla dle meho jak prerostle dite, a nekolikrat jsem mela chut ji dat imaginarni facku. Vadilo mi, kolikrat zminila obavu z obriho pera, kolikrat vyslovila slovo vagina … Na druhou stranu, Cam je sympatak, ale vzhledem k tomu, ze mi je Emily s jejimi prostredniky nesympaticka … netusim, zda pujdu do pokracovani.

smrčci
27.07.2022 4 z 5

Kdybych knihu četla v zimě a v jiném životním období, asi bych ji dala nižší hodnocení a možná bych ji ani nedocetla. Ale teď se mi vyloženě trefila do noty.
Je to taková odpočinková erotická bejkárna, která je na jednu stranu jedno velký klišé, na druhou stranu spoustu z těch zažitých klišé erotických knih tak nějak boří nebo jde úplně jinou cestou.
Hlavní hrdinka Penelope je zvláštní (naprosto chapu, že někomu může připadat nesnesitelná) a jak ona sama pronesla: "Není snadné mě milovat." Mně se její otevřenost i smysl pro humor líbila a několikrát jsem se fakt zasmála.

Ana72154
24.07.2022 1 z 5

Jedná velká blbost. Ta konverzace mezi Jakem a Penelope (která mi přišla že vůbec nemá mozek) a milostné scény nechávám bez komentáře. Třešničku tomu dala (evidentně se autorka snažila zapůsobit) "vystupováním" zpěváka Eda Sheerana (asi se snažila o scénu z filmu Dítě Bridgit Jonesové, kde se objevil), to už jsem se musela smát.