Cinder

Cinder
https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/543490/bmid_cinder.jpg 4 2172 2172

andyval
24.07.2016 5 z 5

I když nejsem velký fanoušek fantasy, tahle kniha mě přesvědčila k tomu, abych fantasy dala ještě šanci. Hledala jsem nějakou odbočku, od toho,co normálně čtu. Z anotace jsem byla taková zmatenější, ale i tak jsem si knihu půjčila. Posledních 200 stran jsem přečetla jedním dechem, protože jsem prostě potřebovala vědět jak to dopadne. S velkou radostí si přečtu Scarlet i další díly, protože mě zajímá jak to bude dál a kam se to bude celé vyvíjet, a navíc jetu hodně otevřený konec. Nemůžu jinak, než dát 5 hvězdiček :)

petrzel
19.07.2016 5 z 5

Nikdy jsem si nemyslela ,že by mě takové knihy bavili. Ale tato kniha mě přesvědčila bylo to super.

aneta9232
17.07.2016 4 z 5

Včera jsem jí dočetla a potřebuju další díl , dala jsem 4* , knížka byla báječná ale mám pár výtek - 1) není psaná v "ich formě" což mám ráda 2) úplný začátek mě moc nebavil 3) přiběh je docela předvídatelny
Stejně je to super napínavá a zajímavá knížka

Evule114
11.07.2016 5 z 5

Dostala jsem se k téhle knížce až teď a musím říci, že mě naprosto dostala. Je báječná, akorát ten konec.. druhý díl už není přímo o Cinder, tak jsem zvědavá, jestli tam o ní bude zmínka a taky o Kaiovi, držela jsem jim celou dobu palce a už od začátku jsem měla tucha, že ona bude ta princezna, takže jsem měla radost, že jsem to odhadla hned. Každopádně si jí půjdu hned koupit :-) nejlépe celou sérii :-)

Sarfias
08.07.2016 5 z 5

Také vám připadá, že sci-fi pro holky odráží současný problém - malý zájem dívek o technické obory? (Ale to odbočuji).
Po knize jsem sáhla, protože sci-fi mám skoro stejně ráda jako fantazy. Navíc anotace knihy mě velmi zaujala. A i když první stránky mi napovídaly, že příběh bude takový a makový, opak byl pravdou. Knihu jsem doslova zhltla a byly části, kdy jsem byla napnutá jako kšanda, jak to dopadne! Za mě plný počet hvězd, příběh je totiž velmi zajímavý, čtivý, místy hodně napínavý a velmi se mi líbí jemná asociace s některými pohádkami. Snad za mě by tam mohlo být jen více techniky, udělátek, hýbátek a jiných kyborgských srandiček.
Kdokoliv kdo hledáte od dechovku na léto, nečekejte!

InFinito
03.07.2016 5 z 5

Kniha mě zaujala anotací, už podle ní mi přišla originální. A když jsem ji potom uviděla v Levné knize, neváhala jsem ani vteřinu a popadla jí. Když jsem jí potom začala číst, potvrdil se můj dojem - je opravdu originální. Už jen to prostředí mi příjde zajímavé - Nový Peking, který zužuje smrtelná nemoc. Líbí se mi, že je to předělávka Popelky. Příběh je čtivý, nechybí mu momenty překvapení. Oblíbila jsem si Pivoňku a Iko, ale i prince Kai mě nenechal chladnou)).
Těším se na další díly.

kikizubik
28.06.2016 4 z 5

Rozhodně zajímavý nápad. Popelka jako kyborg?!
Příběh byl docela předvídatelný, ale zase na druhou stranu jsem ten příběh žrala až do konce.Těším se na další díly, který na sebe tak krásně navazují.

nufulina
26.06.2016 5 z 5

Boží knížka ,rozhodně si nenechte ujít.

Sárious
31.05.2016 5 z 5

Jedním slovem WOW

CHESS
27.05.2016 3 z 5

Kniha je čtivá a příběh napínavý. Z počátku jsem vůbec nechtěla číst, kvůli některým komentářům, ale nakonec jsem se odhodlala a nelituji :)

81evama
12.05.2016 5 z 5

Po prectenych komentarich jsem se pustila do cteni a od knizky se jednoduse nemohla odtrhnout. Kdo ma rad fantasy, tak urcite nebude zklamanej. Je to zase neco uplne jineho nez jsem doposud cetla. Jednoduse pecka.

maca1245
02.05.2016 5 z 5

Jednoduše miluju předělávky klasických pohádek. Některé jsou bombové jiné dobré a ty další nestojí ani za řeč. Tato kniha patří mezi ty bombové. :D Tato kniha si se čtenářem pěkně hraje. Ve čtvrtce knihy jsem si už říkal jak to je (Nechci spoilerovat:D) a najednou to zase bylo jinak a pak zase jinak. Jednoduše 5* Těším se na další díl do kterého se vrhnu s chutí ještě dnes. :)

aginecka
27.04.2016 4 z 5

Četla jsem kvůli čtenářské výzvě. Nic moc jsem od toho nečekala, ale musím přiznat, že mě scifi Popelka bavila. Svět kolem Nového Pekingu je sice jednoduchý, ale je ucelený a dobře vykreslený. V rámci žánru literatury pro mladší čtenáře hodnotím kladně. Jsem zvědavá, jak bude fungovat propojení s dalšími pohádkami...

elis0383
26.04.2016 5 z 5

Moc hezké zpracování klasické pohádky... za mě 5 hvězdiček

Barbra06
23.04.2016 3 z 5

Trvalo mi dlouho, než jsem se začetla a když už se to konečně podařilo, tak byl konec. Určitě zajímavé a originální zpracování, ale asi ne pro mě.

simi28
20.04.2016 5 z 5

Úžasná knížka. Už od první stránky se mi četla dobře a i když jsem ten zvrat na konci očekávala, tak to bylo super. Všem doporučuji.

Thackery14
06.04.2016 5 z 5

Báječná knížka, četla se jak po másle. :)

nikol2178
04.04.2016 5 z 5

Nádherná kniha, příběh mě úplně pohltil, hrozně moc jsem věřila v Cinder a její osud, mám tuto hrdinku a celou knihu jako nejoblíbenější, těším se na další díl, který si přečtu :-)

mekkejla
30.03.2016 3 z 5

Moc milá oddechovka.

KiyomiAsuka
28.03.2016 5 z 5

Kniha mě překvapila svým nápadem. Krom Cinder jsem si oblíbila Iko.