Nabíječ

Nabíječ
https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/190345/bmid_nabijec-C7A-190345.png 4 1994 1994

Cocktail série

Caroline má fantastický byt v San Francisku a dokonalého kuchyňského robota, ale nemá Óčko! Caroline má skvěle našlápnutou kariéru, kancelář s výhledem na záliv a recept na výtečnou cuketovou buchtu, ale nemá Óčko!! Caroline má nejlepšího kocoura na světě, super kámošky a plný dekolt, ale nemá Óčko!!! A navíc, světe div se, stěnou její ložnice otřásá noc co noc její sexy soused, co si v posteli servítky rozhodně nebere. No, není to zákon schválnosti? Každé zasténání, naplácání a – bože, zamňoukání? – Caroline připomíná, že přichází nejen o spánek, ale že jí, na rozdíl od Nabíječových partnerek, chybí taky… Jo, uhádli jste, Óčko! Když bušení do zdi málem vyklepe Caroline z postele, rupnou jí nervy a oděná do sexuální frustrace a růžové noční košilky se svému sousedovi postaví tváří v tvář. Jenže jejich noční potyčka je, řekněme, jen začátek, protože s tenkými stěnami napětí mezi nimi roste…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Mladá fronta

Wallbanger , 2012

lukonka
14.10.2015 5 z 5

Dobrá, čtivá kniha u které jsem se hodně nasmála.

MarketkaU
11.10.2015 3 z 5

Jestli čekáte erotiku, tak jste na špatné adrese. Kniha je dobrá a čtivá, ale jak se to pyšní erotikou, tak vůbec...posledních 20 stran možná..

Adush09
06.10.2015 5 z 5

Knížka mě moc bavila, fakt jsem se nasmála. Super oddechovka.

evelýny
23.09.2015 2 z 5

Průměrná oddychovka pro postpuberťačky. Možná pro tuto knížku nemám ten správný věk. Do knihy jsem se nemohla začíst a ke konci jsem již přeskakovala. Některé pasáže jsou celkem vtipné, ale hlavní hrdinka se stále hihňá - někdy jsem měla pocit, že je jí spíše 15 a ne 25 let. Ke konci se mi ulevilo, že našla své ztracené Óčko. Na cuketovou buchtu jsem chuť neměla.

Dudunka
19.09.2015 5 z 5

úžasně čtivá kniha nasmála jsem se moc :-)

cukrovka
19.09.2015 5 z 5

Příjemný příběh s vtipnými dialogy.

milamarus
18.09.2015 1 z 5

Mé veliké očekávání nebylo ani po téměř 150 přečtených stránkách naplněno, takže musím dát některým méně-než-tříhvězdičkovým komentářům za pravdu. Jestli mě měla ta nepravděpodobně otevřená a chlípná komunikace dvou sebejistých sousedů pobavit, nepovedlo se. Nesmála jsem se! A rozhodně jsem se necítila poškozená tím, že u nás v baráku nepotkávám hezkého a hlučného souseda, který by se mi takhle mohl začít cpát do života. Bez zábran: *.

Ranuncul
16.09.2015 5 z 5

Perfektní oddechová knížka,ke které se rozhodně někdy zase vrátím.Vtipné dialogy.

Lucisa.girl
15.09.2015 5 z 5

Úžasná kniha, jedna z malá u které jsem vypršela smichy. Výborně dialogy a skvěle vystaveny děj. Mohu jen doporučit.

Katyx
03.09.2015

Od prvního okamžiku jsem se do knihy ponořila. Musím říct že příběh je skvělí, ačkoliv konec je velice předvídatelný.. Nabíječ dostává 5hvězdiček. Doporučuji přečíst :)

eva6572
02.09.2015 5 z 5

Velmi predvidatelny pribeh, kteremu vsak nechybi humor, usmev dodavajici dialogy a vkusne popisovana erotika. Kniha se mi moc libila a velmi jsem se u ni nasmala. Srovnala bych hi s Bozskym Hracem, byt Nabjiec je o neco mene eroticky, o to vice sladky.

Lusicat
31.08.2015 5 z 5

„Hudbu vybírá řidič...Tak to se pleteš, hudbu vybírá vždycky spolujezdec. Má to jako odměnu za to, že se vzdal volantu.“... tohle mě opravdu pobavilo! Jednoduše skvělá kniha. Doporučuji přečíst! Příjemný příběh i když se kniha ke konci táhla. I přesto se ke knize určitě jednou vrátím, dávám 5 hvězdiček :)

makca
28.08.2015 5 z 5

Super vtipná oddychovka :-)

-Daniela-
28.08.2015 2 z 5

Tuto knihu vnímám jako velkmi oddechovou četbu pro ženy a dívky, žádné hluboké myšlenky v ní nejsou a ani se v tomto žánru neočekávají. Dá se u ní ale celkem příjemně odreagovat.

Haňulec
25.08.2015 5 z 5

Co bych mohla dodat ke Košilce a Nabíječovi? Je to velice čtiví romantické čtení, u kterého si člověk vzpomene, jak je krásné se zamilovat. Většinu se u knížek moc nesměji, ale zde jsem se uculovala od začátku knihy. Doporučuji přečíst :-)

hana.hanigerova
19.08.2015 4 z 5

Kniha se mi velice líbila, ačkoliv jsem od ní původně čekala něco úplně jiného. Myslela jsem si, že jde o erotický román, ale té erotiky tam moc nebylo, jen trochu na konci :-) Nabíječ a Košilka se mi jako pár velice líbili, bude se mi po nich teď nějakou dobu stýskat, než se pustím do Roštěnky. Tahle knížka je prostě takový milý, vtipný a vzrušující román. Člověk by se kvůli ní nejradši znovu do někoho zamiloval! :-) Málokdy se mi u knížky stane, že se směju, ale tady jsem se uculovala od začátku až do konce.

Atalera
18.08.2015 2 z 5

Na začátku to vypadlo na docela dobrý oddychový román, ale ten konec se vlekl jak týden před výplatou... a hledání chybějícího "Óčka" by snad bylo na další knihu ... taky jsem hledala humor... ano pár humorných chvilek se našlo...ale pár. Totálně přehnaný mi přišla závislost hlavního hrdiny na cuketových buchtách a ostatních moučnících. Kyby si našel pekařku tak by
mu
snad
pořád
stál

Jako přečíst se to dá :-)

Evelin13
17.08.2015 4 z 5

Knížka vtipná, trošku rozvleklá a pro mě trochu zbytečně roztažená do dalšího dílu. Musím říct že jsem ho začala číst a nedokončila. Vtip neztratila, ale už mi nepřišla tak zajímavá.

kujuduss
31.07.2015 4 z 5

Vtipně napsané. Jedna z mála knížek tohoto typu, u kterých jsem se opravdu zasmála. Akorát konec se moc vlekl.

PetraBery
21.07.2015 4 z 5

Vtipná knížka... :o). Caroline mi byla sympatická, Simon taky, jen opakované "Óčko" mě na konci už tolik nebavilo jako na začátku... Za konec body seberu, pro mě zbytečně rozvleklé... Ale jako oddechovka super!

pro ženy zfilmováno erotika

Alice Clayton