Nabíječ přehled

Nabíječ https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/190345/bmid_nabijec-C7A-190345.png 4 1988 1988

Cocktail série

Caroline má fantastický byt v San Francisku a dokonalého kuchyňského robota, ale nemá Óčko! Caroline má skvěle našlápnutou kariéru, kancelář s výhledem na záliv a recept na výtečnou cuketovou buchtu, ale nemá Óčko!! Caroline má nejlepšího kocoura na světě, super kámošky a plný dekolt, ale nemá Óčko!!! A navíc, světe div se, stěnou její ložnice otřásá noc co noc její sexy soused, co si v posteli servítky rozhodně nebere. No, není to zákon schválnosti? Každé zasténání, naplácání a – bože, zamňoukání? – Caroline připomíná, že přichází nejen o spánek, ale že jí, na rozdíl od Nabíječových partnerek, chybí taky… Jo, uhádli jste, Óčko! Když bušení do zdi málem vyklepe Caroline z postele, rupnou jí nervy a oděná do sexuální frustrace a růžové noční košilky se svému sousedovi postaví tváří v tvář. Jenže jejich noční potyčka je, řekněme, jen začátek, protože s tenkými stěnami napětí mezi nimi roste…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Mladá fronta

Wallbanger , 2012

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nabíječ. Přihlašte se a napište ho.

gambinka87
04.02.2024 2 z 5

Poslechla jsem jako audioknihu, kterou jsem k Vánocům dostala od manžela. No jestli mě s ní chtěl nějak navnadit, tahle kniha to tedy moc nezvládla (možná až v posledních kapitolach). Překvapuje mne, že má kniha tolik pozitivních hodnocení, asi už jsem z tohohle žánru vyrostla :-D kolikrát si u knihy člověk řekne "to je ale nahodicka". Ano, některé situace jsou úsměvné, někdy ale až stupidní, pardon. Už jsem se těšila, az knihu dočtu, na další díl se nechystám. Aspoň, že se mi hodila do čtenářské výzvy.

nikca3882
04.09.2023 2 z 5

Poslechla jsem jako audioknihu, humorné, oddechové :)

Vendy1993
30.08.2023 5 z 5

Tak tohle bylo super :) Bylo to tak vtipné, že jsem se několikrát popadala za břicho ;) celá interakce mezi hlavními postavami byla neuvěřitelně dobře napsaná, vlastně celý příběh byl dobře napsaný. Celou dobu člověk žije s dějem, s postavami, čeká že už a ono zas nic a pak ví a víc a tak se to celé neuvěřitelně vystupňuje :D těším se na další díly :D

Knižní novinky (28. týden)

08.07.2019

Kniha Nabíječ v seznamech