Nabíječ

Nabíječ
https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/190345/bmid_nabijec-C7A-190345.png 4 1994 1994

Cocktail série

Caroline má fantastický byt v San Francisku a dokonalého kuchyňského robota, ale nemá Óčko! Caroline má skvěle našlápnutou kariéru, kancelář s výhledem na záliv a recept na výtečnou cuketovou buchtu, ale nemá Óčko!! Caroline má nejlepšího kocoura na světě, super kámošky a plný dekolt, ale nemá Óčko!!! A navíc, světe div se, stěnou její ložnice otřásá noc co noc její sexy soused, co si v posteli servítky rozhodně nebere. No, není to zákon schválnosti? Každé zasténání, naplácání a – bože, zamňoukání? – Caroline připomíná, že přichází nejen o spánek, ale že jí, na rozdíl od Nabíječových partnerek, chybí taky… Jo, uhádli jste, Óčko! Když bušení do zdi málem vyklepe Caroline z postele, rupnou jí nervy a oděná do sexuální frustrace a růžové noční košilky se svému sousedovi postaví tváří v tvář. Jenže jejich noční potyčka je, řekněme, jen začátek, protože s tenkými stěnami napětí mezi nimi roste…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Mladá fronta

Wallbanger , 2012

vikimi
14.07.2016 5 z 5

Knížku jsem četla v originále, takže jsem ráda, že jsem nemusela číst jména jako Roštěnka a Nabíječ. To by ta knížka vyzněla úplně jinak a asi by mě tak nebavila!

kik68
12.07.2016 4 z 5

Tenhle první díl je nejlepší ty ostatní už mě tolik nebavili.

novakovaterka22
02.07.2016 5 z 5

Knížka mě ohromně bavila. Stala semojí oblíbenou sérií erotických knih. Hlavní hrdinka Caroline se mi líbila a Simon byl snem každé dívky, samozřejmě až po tom co spal s dalšíma holkama. Kniha byla i vtipná a kocour Clive mě dostával :D Doporučuji :)

Lychorinda
29.06.2016 5 z 5

Knihu jsem ze začátku nemohla dočíst (nebyl čas). Ale jakmile jsem se do ní po nějakém čase znova pustila.. Tak celých 15 kapitol jsem stihla přečíst za 1 den... Krásně jsem se začetla... Kniha mě bavila. Jedna ze skvělých knížek. Autorka si zaslouží potlesk :)

Enrill
27.06.2016 2 z 5

Knihu jsem nebyla schopná ani dočíst, jak mě nebavila. Nevím, jestli se k ní ještě někdy vrátím a budu schopná ji dočíst.

hellena1523
11.06.2016 2 z 5

Jedním slovem: ZKLAMÁNÍ.
Humor?! Zpočátku jsem se párkrát pousmála. Pak už mi Caroline začínala lézt na nervy. Dokud nebylo řečeno, kolik hlavním postavám je, měla jsem představu, že něco kolem 35. Už vidím lidi v šestadvaceti, jak jsou takhle těžce za vodou. Takže první, co mi pilo krev, byla tahle nepravděpodobnost.
Kromě toho, že na knize nevidím nic vtipného, přibližně od poloviny se kniha stává obyčejnou slaďárnou, z které mi trnuly zuby. A ke konci už jsem měla dojem, že snad všechny ženy musí být totálně narušené idiotky, když mají tendence pesonifikovat a promlouvat ke svému orgasmu a vnitřním orgánům a nervům, což mě dost uráží.
Kromě toho - žhavé scény byly dost plané.
Ne, fakt ne. Je mi líto. Dočetla jsem prakticky jen proto, že mě štve nedočíst knihu.
Dávám dvě hvězdičky. Jednu za přezdívku Purina (ta mě pobavila) a jednu za poslední stránku z pohledu kocoura, která jediná za něco stála.

Teres_B
28.05.2016 5 z 5

Jo, tohle zabralo. Běžím si koupit růžovou košilku.

Audreyh
24.05.2016 2 z 5

Nenáročné, oddychové čtení, vtipné hlášky mezi hlavními představiteli.
Zítra si ale nebudu pamatovat, o čem to bylo :-) Knížka nepřichází s ničím novým a nějak neobsahuje TO, kvůli čemu by se vryla do paměti.

Damonka18
20.05.2016 5 z 5

Romantická, lehce erotická a VTIPNÁ!!! Za tohle bych dala autorce tých hvězdiček deset. Není co dodat. Zase jedna ze skvělých knížek.

zuzana13
06.05.2016 5 z 5

Kniha je vtipná. Kniha si zaslouží 5 hvězd. Doporučuji.

_Michelle_
27.04.2016 2 z 5

Původně jsem chtěla knihu označit jako odpad, ale nakonec dávám dvě hvězdičky, a to z následujících důvodů. První hvězdička je za lákavou obálku, která přiměla mé dobré přátele mi tuto příšernou knihu zakoupit k narozeninám, tzn. hvězdička je za geniální marketinkový tah, který dokázal zmást inteligentní lidi k zakoupení braku, který není bohužel ani trochu vtipný a u něhož obálka ani trochu nekoresponduje s obsahem. Druhou hvězdičku dávám za poslední stranu textu, jednak jsem asi pociťovala obrovskou vděčnost, že mé literární utrpení tímto přeci jen konečně končí a jednak za pohled na věc optikou kocoura, který byl jako jediný alespoň trochu zajímavý a oproti zbytku knihy vlastně na výši, což když se nad tím člověk trochu zamyslí, je vlastně absolutní masakr.

hranina
05.04.2016 1 z 5

Knihu jsem sice přečetla, ale musela jsem se hodně přemáhat. Pro mě to bylo jedno velké zklamání. Nečekala jsem sice, žádný duchaplný příběh, ale podle toho čím se chlubí obálka jsem čekala, že to bude aspoň vtipné. Bohužel nebylo. Navíc neustálé opakování slova Očko, mě naprosto vytáčelo, takže jsem ke konci přeskakovala i řádky jenom abych to nemusela číst. Myslím, že v tomhle žánru existuje spousta jiných knih, které stojí za přečtení a u kterých se člověk i zasměje. Kniha mě odradila natolik, že nemám v plánu číst ostatní díly. Vím, že tím sice přijdu o spoustu "vtipných" čtenářských zážitků, ale myslím, že to přežiju.

Aymira
24.03.2016 5 z 5

Vtipné a velmi čtivé. I když erotické pasáže jsem spíš přeskakovala, přece jen už mi není patnáct, abych z nich byla hotová.

Pettinka
17.03.2016 5 z 5

Za mě bomba!! Knížka mě začala bavit od prvních stránek a přečetla jsem jí jedním dechem za jedno odpoledne až do noci. Je to přesně ten typ knížky, kdy musíte číst dál, protože Vás zajímá, jak se tedy život Caroline bude vyvíjet dál. Hlavní hrdinka je sympatická mladá žena, která mi byla svými vlastnosmi a prací velmi příjemná.
Knížka je vtipná, zábavně psaná. Doporučuju!! :)

AdaVinculin
15.03.2016 3 z 5

Četla jsem, jen že mi to půjčila kámoška..jako oddechovka dobrý, ale jinak pocity z knížky... žadné.. Už se těším na něco lepšího..
Ale to je tím, že já knihy tohoto tipu nemusím a nevyhledávám.

ElissAnn
15.03.2016 3 z 5

Nabíječ... co k tomu povědět. Hlavní postava Caroline je dobrá holka, je to typická američanka. Má super byt, super dvě kamarádky - kterým říká (skoro) všechno a jednou v noci jí probudí divný bušení do zdi. Jeden večer se ozve Prdelka, poté Purina a nakonec Hihňa. Jednoho krásnýho dne se Caroline naštve a dojde to svému sousedu vysvětlit. Kdo jiný může otevřít než sexy soused, který je snem každé ženy?
Dojde to k typickému americkému happy endu - Caroline a Simon se do sebe zamilují a budou společně bušit do jedné zdi. *LOL*

Je to vtipné a oddechové... není to úplně taková ta typická romantická knížka (až na konec). Doporučuji! :)

Zuzulína
11.03.2016 5 z 5

Tato kniha mě příjemně překvapila. Nejen, že se příběh Caroline a Simona krásně četl, ale hodně jsem se i nasmála. Určitě doporučiji! Teď jdu s radostí na 2. díl :)

Micheline
10.03.2016 5 z 5

Už dlouho jsem se takhle večer v posteli nenasmála :o)) Pro mě to byl skvělý relax.

ttpnkov
01.03.2016 4 z 5

Kamarádka o téhle knize básnila několik měsíců. Její přečtení jsem odkládala nejspíš z toho důvodu, že jsem podle popisu čekala červenou knihovnu s jednoduchým dějem a to mi dlouho nepřipadalo dost dobré. Ovšem po přečtení Ptáčka jsem si řekla, že bych mohla trochu zvolnit a sáhnout po něčem, při čem nebudu muset tolik přemýšlet. Co se děje týče, opravdu mě nic nepřekvapilo. Jak by tohle asi mohlo probíhat, co? Nápovědu můžete hledat ve světě eroticky laděných (a vlastně i těch normálních) fan fiction, který mi tento kousek během celého čtení připomínal. Každopádně i přes nenáročný děj a občasnou averzi vůči chování a smýšlení hlavní hrdinky to bylo čitelné a docela i zábavné. Vlastně jsem překvapená, že se mi to tolik líbilo.

Aida
25.02.2016 3 z 5

Ze začátku se mi ta kniha líbila,hlavně sem se při ní bavila ale skoro u konce už mě to moc nenadchlo.Hlavní hrdinové podlehli jedem druhému a už to nebylo ono.Na konci když už byli milenci spolu už se dalo čekat co bude.Z poslední stránky v knize jsem byla překvapená byla věnována kocourkovi Clivovi,a to se mi líbilo ze všeho nejvíce.
Jinak pěkný příběh.

pro ženy zfilmováno erotika