Drákulova výzva

Drákulova výzva
https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/283006/bmid_deadpool-drakulova-vyzva-EJQ-283006.jpg 4 249 249

Deadpool série

Drákula si vybral nevěstu: sukubí královnu nemrtvých. Jeho sňatek s ní má ukončit eóny konfliktů a přivést svět monster pod jeho nadvládu. Má to ale jeden háček: k nalezení své nevěsty si najal Deadpoola. A náš starý neposeda Wade se pustí do vykopávání Drákulovy dlouho zakopané vyvolené jako psychotická verze Indiany Jonese. Tentokrát jde o všechno i jen o něco a občas i o úplné prdlajs. Jak se Deadpoolovi pod nohy pletou teleportující se zabijáci, řecké legendy a lovec upírů Blade, začíná být jasné, že ne každý je nesvatému manželskému svazku nakloněn. A když se pak Deadpool s nastávající nevěstou setká, rozklepou se kolena i jemu. A co teprve, až narazí na Nočního vlkodlaka a nejdoslovněji pojatou Fatální čtyřku všech dob. Když se pak rozpoutá obludná bitva monster, na stole zůstane ležet jediná otázka - jak daleko Wade zajde, aby svůj úkol splnil?... celý text

Literatura světová Komiksy Fantasy
Vydáno: , Crew

Dracula's Gauntlet, 2014

encyklopedie
04.03.2016

Nechal jsem se zlákat jednak filmem, jednak deadpoolákama..... to jsem si naběhl. Jednoznačně nejhorší komiks, co jsem v poslední době četl. Opravdu šílené, ještě, že mi to vzal v knize zpět!
Beru za to Skalpy 4 koncem měsíce.

Lazy
01.03.2016 2 z 5

No tak taková pecka to zase nebyla. Je pravda, že snaha o hlášky tam byla, ale že by to bylo nějak extra vtipné. No a dějově to byla přeplácaná hovadina.

memphisz
20.02.2016 4 z 5

Zábavný mainstreamový komiks s typickou dějovou linkou, který se na konci zvrhne v přeplácanou melu, ale přesto skvěle funguje, a to hlavně díky humoru. Právě neutuchající hláškování je něco, čím se Deadpool od svých maskovaných kolegů liší a co dělá tento komiks zajímavým.

martinstefko
19.02.2016 4 z 5

Pokud už má být mainstream zábava, tak s Deadpoolem se zjistilo, že ta zábava nemusí být jen akční, ale může být i vtipná. Tvůrci knihy Deadpool: Drákulova výzva dokázali to, co se například autorům knihy Harley Quinn 1: Šílená odměna v takové míře nepovedlo. Dovedli udržet vaši pozornost celou dobu a dařilo se jim udržet úroveň vtipů na velmi dobré úrovni.