Příběhy nehorázný primadony

Příběhy nehorázný primadony
https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/278884/bmid_denik-mimonky-10-pribehy-nehorazny--z6P-278884.jpg 4 128 128

Nikkiina NOČNÍ MŮRA se stala skutečností! Její rivalka MacKenzie jí totiž ukradla deníček! Co když všem vyslepičí její mega tajné myšlenky a pocity?! Brzy se ale ukáže, že se královně KCO partičky zachtělo něco víc, než si jen přečíst zápisky své úhlavní mimoňské nepřítelkyně – prostřednictvím deníku ji touží zasvětit do svého FANTASTICKY ÚCHVATNÉHO života nejoblíbenější holky na škole. Co si doopravdy myslí o Nikki a jejích exotských kámoších? A jak se své rivalce pokusí překazit vztah s Brandonem tentokrát?... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Mladá fronta

Tales from a Not-So-Dorky Drama Queen, 2015

Liliana2006
11.04.2017 5 z 5

čte se tto samo :)

CorrSouthh
02.04.2017

Přečetla i vlastním všechny díly mimoňky a musím říct, že tento díl byl pro mě ten nejlepší. Upřímně jsem ani nechtěla, aby Nikki deník získala zpět, protože mě kniha bavila mnohem víc se zápisky Mackenzie. Ano, je to mrcha, ale mě baví mnohem víc než nějaká obyčejná Nikki.

láskyplnáTerez
03.03.2017

Byť se mi předchozí díly líbily, tohle byla naprostá katastrofa. Bez nápadu, bez zápletky. Bylo to nehorázně ploché a nevýrazné. V tomhle díle se Nikki a její kamarádky chovaly opravdu jako slepice. Za mě maximálně půl hvězdičky za to, že to byla kdysi má oblíbená série.

I_love_books
16.08.2016 5 z 5

Rozhodně jeden z nejlepších Deníků mimoňky. Moc se mi líbila prostřední třetina deníku, psaná z pohledu Mackenzie, ale i části psané z pohledu Nikki byly velmi dobré.
Někdy mi bylo Mackenzie až líto, psaní z jejího pohledu pomůže čtenáři pochopit, proč se tak často chová arogantně a zle.
Knize dávám pět hvězdiček, nic jiného si ani nezaslouží.
Těším se na další díl této série, odhaduji, že u nás vyjde asi tak na ke konci tohoto roku - kolem prosince 2016.

kulíšek007
22.05.2016 5 z 5

Tenhle díl patří mezi moje nejoblíbenější. Už jsem přečetla všechny deníky mimoňky. Nevím, jak je vnímáte Vy, ale deníky mimoňky jsou velmi příjemné knížky.

JanaDor
09.05.2016 5 z 5

Opět je příběh napsán svižně, čtivě a vtipně. Bavilo to číst i mě, což určitě nejsem čtenářská cílová skupina. Pro mě to byla ani ne dvouhodinová jednohubka. Je dobře, že jsou zde popsány problémy, jež můžou potkat holky i u nás. Vztah Nikki a její mladší sestry je přirozeně pravdivý – Nikki na ni pořád „nadává“, ale když se dostane do problémů, bez váhání jí pomůže.
Je důležité, aby holky měly nejlepší kamarádky. Poradí a pomůžou kdykoli. Nikki má dvě a jsou k nezaplacení.
Pro holky je to skvělá knížka a věřím, že většině se bude líbit.