Dívka ve vlaku

Dívka ve vlaku
https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/262619/bmid_divka-ve-vlaku-IOv-262619.jpg 4 9493 9493

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Ikar (ČR)

The Girl on the Train, 2015

Audreyh
31.05.2016 3 z 5

Měla jsem u této knížky asi příliš velká očekávání ... Příběh super, ale hlavní hrdinka mi moc sympatická nebyla. Jinak napínavé čtení až do konce, takže pro mě taky takový průměr.
Známe ale lepší trháky.

MíšaK.
30.05.2016 3 z 5

Od této knihy jsem čekala naprostou bombu. Byl to Bestseller. A proto mě to asi trochu zklamalo. V každém případě to byl hodně čtivý příběh, zajímavý děj a musím říct, že vraha jsem si nedokázala tipnout. Ke konci (vlastě už od nalezení Meganina těla) jsem musela číst pořád. Nedalo se odtrhnout. Za mě takový skoro průměr.

tulipa
30.05.2016 3 z 5

Bez nápadu, nesympatická hlavní postava a často až předvídatelný děj. Neříkám, že kniha je špatná, jen znám prostě mnohem mnohem lepší. Za mě průměr.

9katarinka9
29.05.2016 5 z 5

Pre mňa úžasná kniha. Prečítala som ju behom dňa. Až do konca napínavá. Odporúčam !

koolsavage
28.05.2016 3 z 5

Docela čtivý příběh o naprosto dysfunkčních párech a dysfunkčních jedincích, až mi to chvílemi přislo trochu moc překombinované, nereálnost chováni postav byla někdy až nesnesitelně na sílu. Na druhou stranu, líbila se mi forma vyprávění z pohledů jednotlivých postav. Škoda, že hlavního záporáka není těžké odhadnout.

JezinkaJ
28.05.2016

Nebylo to špatný. Ráchel mi byla sympatická. Holt když jde člověk dolů, trvá to než narazí na pevný bod a ještě stihne cestou napáchat všelijaké pitominy.
Nenudila jsem se a hlavního lotra jsem taky neuhodla. Což mě baví.

BBaarča
27.05.2016 3 z 5

Já jsem od knihy čekala malinko víc. Zpočátku jsem se ztrácela v postavách i časové linii. Kniha mi přišla zdlouhavá a děj se točil pořád dokola. Když se zamyslím zpětně... tak mi příběh přišel místy nepravděpodobný a překombinovaný, k tomu všechny postavy záporné, ale poslední stránky mě pak hodně chytly a nemohla jsem se odtrhnout. Dávám 3 hvězdy, kdyby byla ta možnost, dám 3,5. Zase tak špatná nebyla a celkem dobře se četla... jen očekávání byla vyšší.

Danago
26.05.2016 1 z 5

Kniha měla ohromnou reklamu. No a jak to bývá velmi ji potřebovala. Co na ní mohu ocenit je , že je velmi rychle asi po 50ti stranách čtivá, což u knih tohoto typu nebývá pravidlem. Ale jinak postavy nesympatické. Děj průhledný, zápletka ničím nepřekvapila. Knížka je docela krátká , takže sem ji přečetla za jeden den a sem ráda , že to mám za sebou.....

Markettka00
26.05.2016 3 z 5

Jedna z mala knizek posledni doby, ktera neni psana z pohledu zestarleho policisty. I kdyz jsem chvilema byla na hrdinku knihy nastvana, ze nedokaze bojovat s demonem alkoholu, porad jsem ji fandila. Myslela jsem, ze to bude 'skvar', ale velice mile prekvapila.

preciousx
26.05.2016 4 z 5

Kniha je psaná neuvěřitelně čtivým způsobem, když už jsem se začetla, nedokázala jsem ji odložit. Všechny tři "hrdinky" mi byly nesympatické, ale to jen dodávalo příběhu šťávu. Nic extra jsem od knihy neočekávala, takže za mě spokojenost.

ještěrka38
23.05.2016 5 z 5

Přečteno jením dechem, jedna z nejlepších knih, kterou jsem za poslední dobu četla. Napínavá až do konce.

Michaeles
22.05.2016 3 z 5

Knihu jsem si vybral hlavne kvuli tomu ze o ni porad nekdo nekde basnil. Ze je to bestseller, ze je to dokonala kniha apod. Po precteni musim rict, ze to takova pecka neni. Klasicky roman s lehce kriminalni zapletkou. Hlavni postava o niz tam je mozna 50 stran ze pije pak ne pak zase jo pak ne a porad dokola. To vas po chvilce prestane bavit uplne. Jsem rad ze jsem si knihu precetl ale jsem lehce zklaman obsahem.

vesead
22.05.2016 3 z 5

Bestseller. Asi ve mně to slovo vyvolalo větší očekávání. Postavy mi byly strašně nesympatické, ale to asi patří k příběhu. Možná by mi stačilo, kdyby tam byl aspoň jeden kladný hrdina, místo toho kniha plná psychopatů. Ale jo, nejhorší to nebylo, to ne, spíš jen průměrné.

Yorika
21.05.2016 2 z 5

Ta kniha mě obklopovala všude.Kniha roku,napínavý příběh,světový bestseller.Ach ten marketing.Jakmile na nějaké knize vidím nadpis bestseller zbystřím.Ne vše,co je populární musí být totiž dobré.Kniha mě nezaujala.Ať už kvůli nesympatickým postavám,do kterých jsem se nedokázala vcítit nebo zápletce,která se nijak neliší od jiných a mnohdy lepších detektivek.Nechápu humbuk kolem této knihy.

tita22
21.05.2016

Výborná ☺

Colletka
20.05.2016 4 z 5

Knížka velmi překvapila, moc jsem od ní totiž nečekala. Moje první kniha od autorky a myslím, že si od ní přečtu ještě další kousky. Perfektně napsáno, zatím jsem se s podobným sepsáním knihy nesetkala. Vůbec jsem se nenudila a hrozně jsem se těšila, až budu moct ve čtení zas pokračovat. Napínavé až do konce.

BADguy.cz
20.05.2016 5 z 5

z počátku mi trochu vadil až přehnaně negativní přístup ke všemu, co vypravěčka pociťuje a trochu mi dělalo problém se do knihy začíst, díky bohu, že jsem vydržel!! Postupem času jak se rozvíjel příběh, mi to vadit přestalo a dokonce jsem si Rachel natolik oblíbil (i přesto, že jsem většinu času nesouhlasil s tím co dělá), že za dva dny nebylo co číst. Jak to na obálce popisuje tuším Stephen King - vypravěčka-alkoholička, mě prostě baví :)
až na pasáže s Annou jsem knížku hltal a nemohl se vynačíst?? asi jo :)
za mě 5 hvězd

Jonny
19.05.2016 3 z 5

Začátek (prvních 30%) je dost slabý, ale s postupem příběh nabírá na zajímavosti. Na to, že je ta kniha bestseller, není až tak strašná. Celkově je skličující, že v knize není žádná sympatická postava, všichni mají větší, či menší vady na kráse.

Helianthus
19.05.2016 4 z 5

Hodně dlouho mi trvalo, než jsem se začetla. Hlavním důvodem je pro mne celkem dost nesympatická hlavní hrdinka a její řešení situací. Nakonec jsem přečetla, a nelituji. Není to úplně standardní detektivka s kladným superhrdinou a s tím je třeba na začátku počítat.

Zuzanka46
18.05.2016 4 z 5

Naprosto skvělá knížka! Velmi se mi líbilo, jak je děj vyprávěn ze tří odlišných pohledů a všechny hlavní hrdinky mi byly velmi sympatické. Možná příběh Megan byl trochu překombinovaný, ale to nic nemění na tom, že knížka určitě stojí za přečtení. Jednu hvězdičku strhávám za nedokončený příběh Scotta a za to, že vraha jsem odhalila poměrně brzy :)