Dog Man

Dog Man
https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/540199/bmid_dog-man.jpg 4 105 105

Dogman série

Hrdina so psou hlavou? Prichádza nový strážca zákona a zástanca psích práv! Je silný, bystrý, má srdce hrdinu a... hustú srsť. Jeho psie spôsoby ho niekedy dostávajú do problémov, no je odhodlaný bojovať za spravodlivosť. Koniec koncov, zlým ľuďom sa môže postaviť, iba ak nebude práve naháňať holuby. Dokáže zatočiť so zločinom vo svojom rodnom meste, prekoná nástrahy svojich nepriateľov a poradí si so svojím večne namosúreným šéfom? A čo blchy?... celý text

Literatura světová Komiksy Pro děti a mládež
Vydáno: , Slovart (SK)

Dog Man 1: Dog Man , 2016

Schefik
03.05.2019

Dogman je přesně tou knihou, kterou si malí čtenáři doslova zamilují. Nabízí sympatického hrdinu, není náročná, svižně odsýpá a navíc královsky pobaví. Možná se u Dogmana dokáží pozastavit i dospělí, kteří zde mohou objevit celou řadu zajímavých slovních hříček a přesmyček, se kterými si překladatel Martin Mikolajek opravdu vyhrál. Připravte se tak například na Emmu Podmáslí z TV Znova a spoustu dalších zajímavých "eastereggů", které jsou roztroušené napříč celou knihou, a které ocení právě dospělí čtenáři.

Falda
26.03.2019 4 z 5

Spíš opravdu pro menší, ale pobavila :)

Moggie
11.03.2019 5 z 5

Neskutečně vtipný komiks, který díky množství narážek a hlášek bude bavit i dospělé. Do češtiny převedený s jiskřivou kreativitou a hravostí, díky níž neztrácí vůbec nic oproti originálu.

Babouš
09.03.2019 4 z 5

Vtipný a originální komiks pro děti napsaný a nakreslený s neobyčejnou fantazií, díky které baví i dospělejší z nás :) Moc bych si přál, aby vyšly i další díly.