Dog Man přehled

Dog Man
https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/540199/bmid_dog-man.jpg 4 105 105

Dogman série

Hrdina so psou hlavou? Prichádza nový strážca zákona a zástanca psích práv! Je silný, bystrý, má srdce hrdinu a... hustú srsť. Jeho psie spôsoby ho niekedy dostávajú do problémov, no je odhodlaný bojovať za spravodlivosť. Koniec koncov, zlým ľuďom sa môže postaviť, iba ak nebude práve naháňať holuby. Dokáže zatočiť so zločinom vo svojom rodnom meste, prekoná nástrahy svojich nepriateľov a poradí si so svojím večne namosúreným šéfom? A čo blchy?... celý text

Literatura světová Komiksy Pro děti a mládež
Vydáno: , Slovart (SK)

Dog Man 1: Dog Man , 2016

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dog Man. Přihlašte se a napište ho.

MeLeny
15.05.2024 5 z 5

Hvězdičkami hodnotit nebudu, protože si na to netroufám, jen jsem si to od svých dětí ze zajímavosti půjčila. Je to komiks určený spíš menším školním dětem (od 7 let) - něco na úrovni Malého Poseroutky. Narozdíl od Poseroutky je pro děti výhoda v tom, že barevný. Je psaný takovým tím dětsko-trapně-zábavným stylem, ale musím říct, že mě ten dětský humor i jako dospělou vlastně bavil a na chvíli mě přenesl zpět do dětství :-)

EDIT: nakonec přidávám na základě "hodnocení" mých dětí (7 a 9 let) i hvězdičky. Oba se do knihy s chutí a dobrovolně začetli a prý budou chtít číst i další díly. To je u mých dětí rozhodně důvod pro udělení pěti hvězdiček :-)

Luky110812
16.03.2023 5 z 5

Tuto knihu komiksu si syn přečetl sám. Od té doby patří do jeho TOP sbírky.

Kopretina
14.03.2023 3 z 5

Dcera nadšená, četla několikrát. Kdyby to fakt psali malí kluci, tak bezva. Jinak praštěné, až vtipné.

Dogman a superkotě - další díl oblíbeného komiksu pro děti

13.01.2021

Knižní novinky (10. týden)

03.03.2019

Kniha Dog Man v seznamech