Druhý manžel

Druhý manžel
https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/540043/bmid_druhy-manzel.jpg 4 18 18

Třicátnice Emma Hawkeová se vzpamatovává z nevyřešené vraždy svého prvního manžela Derricka, poté co si vybudovala nový život po boku Toma. Jednoho dne se ovšem do jejich domu dostaví policie a klade otázky ohledně Derrickovy smrti. Emmu šokuje zjištění, že se ve skutečnosti ona a její druhý manžel zúčastnili dva měsíce před Derrickovou vraždou stejné pracovní večeře. Všiml si jí tam snad Tom, aniž o tom věděla? Nemohl se na ni zaměřit a zosnovat plán, aby se stala jeho manželkou za každou cenu?... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: ekniha , Baronet

The Second Husband , 2022

zuzana2599
předevčírem 3 z 5

Díkybohu mám pouze prvního manžela, možná i proto mě Druhý manžel až tak nezaujal. Tohle nebyla kniha podle mého gusta, opravdu ne. Dočetla jsem, ale čtení mě nebavilo, nenašla jsem v postavách žádnou spřízněnou duši, děj se mi zdál chaotický, hůře jsem se v něm orientovala a ani konec to nenapravil.
Miluji knihy, jen nerada, velmi nerada píši tento komentář, ale prostě je to tak !
Už jsem si ale popravila chuť, román Ahoj krásko, který čtu, mě polapil od začátku a těším se na každou chvíli s ním ! Druhý manžel není pro mě !

svetlanaLjQX
16.06.2024 5 z 5

Tak tohle je absolutni spice. Knihu jsem nebyla schopna pustit z ruky, dokud jsem se nedostala na konec. To napeti, ty zvraty, porad a znovu. Uplne jsem citila utrpeni hlavni hrdinky, jeji obavy, strach. A ten konec me fakt prekvapil. Pachatel i jeho motiv. Velice doporucuji

Autorovy knížky

Kate White