Dostihový detektív

Dostihový detektív
https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/356891/bmid_dostihovy-detektiv-4OG-356891.jpg 4 107 107

Sid Halley série

< 5. díl

Felix Francis v knihe privádza na scénu jednu z najobľúbenejších postáv svojho otca – bývalého džokeja a vyšetrovateľa Sida Halleyho, ktorý vyriešil nejeden prípad v dostihovej brandži. Keď sa na Sida obráti šéf dostihovej komisie a prezradí mu svoje podozrenie, začne sa zamotávať klbko zápletiek a intríg. Na obzore je totiž kolosálny podvod, ktorý môže ohroziť dobré meno jazdeckého športu...... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: ekniha , Slovenský spisovateľ

Refusal, 2013

Lothorien
02.06.2015 5 z 5

Neskutečné, dlouho jsem kolem obcházela, ale nakonec jsem se do těch dvou autorů zamilovala! Luxusní čtení a hořečně postupuji v nákupu všech jejich knih!

PajusenkaB
26.05.2015 5 z 5

Dlouho jsem se rozhodovala, kolik hvězd dát. Nakonec plný počet. Začátek takový nudný a rovný, konec velmi strhující, ač se dalo tušit, co se bude dít. Už od začátku jsem tušila, kdo bude spolupachatel. Jinak se mi kniha moc líbila a doporučuji. Docela lehce se čte a ačkoli závěr byl velmi napínavý, smála jsem se.

Lumine
24.04.2015 5 z 5

Wow. V této kategorii knížek to bylo moje poprvé a jsem doopravdy příjemně překvapená! Moc se mi líbí styl vyprávění, zápletka i spád událostí. Bohužel zatím nemám s čím porovnávat, takže nevím jestli to bylo na detektivkové poměry úchvatné, ale pro mě určitě.

Vím jistě, že až se zase ukážu u dědečka, tak se tak stranit jeho nabídek "Přečti si tuhle knížku" nebudu. :)

Heyhey
31.10.2014 4 z 5

Felix není Dick, takže váhám mezi třemi a čtyřmi hvězdami. Ale četlo se to dobře.

Hella
05.10.2014 4 z 5

Trochu pomalejší rozjezd, než se do toho Sid pustí, ale pak to stojí za to. Prostě stará dobrá francisovka!

čef
27.09.2014 5 z 5

Další z řady detektivních thrillerů z dostihového prostředí - jak jinak u tohoto autora. Kniha se příjemně čte, čtenář je od začátku natěšený, jak hrdina s padouchem zatočí. Žádná překvapení, ale dobře odvedený job.

kloin
17.06.2014 5 z 5

Měl jsem rád detektivky Dicka Francise a je skvělé, že jeho syn dokáže pokračovat v jeho díle. Tentokrát mě potěšil i návrat Sida. Knihu jsem přešetl "jedním dechem."

janach
09.06.2014 5 z 5

Hlavní hrdina Sid Halley je postava z knížky Dicka Francise, která žije dál. Asi proto jsou tu uvedeni oba autoři. Jinak je to klasická výborná "francisovka", kterou musíte přečíst na jeden zátah.

rm
07.05.2014 4 z 5

napsal pouze Felix Francis!