Fotografujeme kreativně

Fotografujeme kreativně
https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/234306/mid_fotografujeme-kreativne-DAQ-234306.png 4 5 5

Inspiraci najdete na každé stránce této knihy. Nádherné fotografie jsou doplněny krátkým popisem autora - jak snímek vznikl, proč a jakou techniku použil. U většiny fotografií pak najdete i komentář profesionálního fotografa, který fotografii zhodnotí po odborné stránce - kompozici, zvolenou techniku, případně doporučí lepší řešení. Tak získáte kromě inspirace i poučení, díky kterému můžete zlepšit své vlastní fotografie.... celý text

wllada
05.04.2022 2 z 5

Od naučné literatury bych čekal, že se něco naučím. Bohužel si nemyslím, že bych se od fotografů, kteří fotí v průměru doslova pár let, něco naučil. Komentáře pana Bartoše taky "stojí" za to. Dvě hvězdičky dávám za fotky jako takové (nejsou špatné, ale zároveň nejsou v ničem výjimečné).

Danko81
06.02.2022 5 z 5

Výborná kniha, baví mě její pojetí. Kniha je sestavena z "amatérských" fotografií, nechybí medailonky o autorech a jejich popis fotografií. Skvělý je také komentář profesionálních fotografů!