Vábivý jako hřích

Vábivý jako hřích
https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/39979/bmid_vabivy-jako-hrich-jTt-39979.jpg 4 71 71

Gorgeous as Sin série

Když mladá Rosalinda ovdověla, odhalila tajemství svého zesnulého muže, zdánlivě ctihodného knihkupce: celá léta psal a vydával erotické romány. Po první vlně zděšení si Rosalinda uvědomí, že vzhledem k neutěšené finanční situaci jí nezbude než navázat na manželovo dílo. Sama žasne, jak se jí na tomto literárním poli daří, a tak se pozvolna začíná stavět na vlastní nohy. Pak ji ovšem jednoho dne navštíví právník vévody z Grovelandu s nabídkou na odkup rodinného knihkupectví. Vévoda má totiž v plánu získat celý blok domů a přestavět jej na honosné byty pro londýnskou honoraci. Rosalinda neváhá a nabídku, byť lákavou, okamžitě odmítá. Za nic na světě by se nevzdala milovaného knihkupectví, a krom toho z hloubi duše pohrdá floutky vévodova ražení, kteří svůj život dělí mezi hazardní herny a lože přelétavých žen. Groveland, jemuž přátelé ironicky přezdívají Mnich, se ale nehodlá jen tak vzdát. Když neuspěl s penězi, rozhodne se vůči Rosalindě uplatnit svůj šarm, kterému zatím žádná neodolala. A neodolá ani Rosalinda ale přesto i nadále odmítá svolit k prodeji. Co ještě musí vévoda udělat, aby Rosalinda nabyla dojmu, že spojením s ním v žádném ohledu neztratí?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Domino

Gorgeous as sin, 2009

Ála1968
25.04.2023 3 z 5

No nebylo to vůbec špatné.Je pravda, že tam nebylo nic vzrušujícího ani žádná pořádná akce.Prostě obyčejný příběh s trochou erotiky.

petraj30
24.03.2021 3 z 5

Čekala jsem něco víc. Anotace by se mohla jevit jako zajímavá, ale to by asi ten příběh musel napsat někdo úplně jiný. Ten začátek celkem ušel, ale potom se to opět svezlo k nezměnitelnému stereotypu Susan Johnson. V půlce jsem to chtěla vzdát a ani vlastně nevím, proč jsem vydržela až do konce, když tam nebylo nic, co by mě od této spisovatelky překvapilo.
Rosalinda byla strašně zatvrzelá, ale hodně mě překvapilo, jak rychle Fitze vzala do postele. Jeden den se poznají a pohádají a ten druhý den...Bože. Něco takového se mi nelíbí ani v dnešní době a to je tento román situován na konec 19. století. Ha Ha.
Bylo to strašně naivní, nejen hlavní hrdinka, ale i celý román a Fitz....muž který neexistuje. Kdyby ano, už bych o něm něco musela slyšet:-).
Bohužel nic moc, ale na jedno přečtení to stačí.

LilianaFalcon
05.10.2020 2 z 5

Strašně moc sexu a nezáživně napsané.
Myslím si, že kdyby se tohohle příběhu chopila Julia Quinn, Lisa Kleypas nebo Sabrina Jeffries, dopadlo by to skvěle.

rampapa
24.04.2020 5 z 5

Já jsem s mě do téhle knížky a do téhle série a do autorky tak zamilivala. Že si musím přečíst další díl. Knížku velmi doporučuji.

radus
10.04.2020 4 z 5

Většinou bývají hlavní hrdinky trošku cudnější a dělají okolky, ale to nebyl případ Rosalindy... Příjemná a zábavná oddechovka, která se dobře četla.

Lee7
28.05.2019 4 z 5

Vtipné a rychle přečteno :)

kvetuse3368
01.02.2018 5 z 5

Moc pěkně se to četlo

kackajh
12.05.2017 4 z 5

No páni, podle komentů jsem tušila, že to bude ostřejší, jako porno v románech pro ženy jsem si představovala tak Prokletou nevěstu od RB, ovšem toto byl zdaleka jiný kalibr. Ale četlo se to dobře, to zase jo. Jen si další knihu od autorky budu muset lépe načasovat, né když je manžel služebně pryč :o)

havrmoni
03.09.2016 3 z 5

Knihy této autorky patří do sekce erotické fantazie. Nic proti tomu,fantazie celkem pěkná,v reálu by pravděpodobně seděli oba v lavoru se studenou vodou :). Příběh není špatný,jen ti hrdinové se mi moc nelíbí. Podlehnout vášním může každý i když bych opravdu čekala,že bude Rosalinda odolnější. Ale, aby se v podstatě doprošovala to mi moc nesedí. A ženy ruku na srdce,která z vás, by chtěla věčně opilého proutníka,který by za vàmi šel přímo od jiné. Já tedy ne,ani v té nejdivočejší fantazii.

ivule85
27.10.2012 3 z 5

Co ke knize říct...mám z ní rozporuplné pocity,příběh to byl hezký ale musím říct že sem měla při každe sexuální sceně pocit že nečtu knihu ale porno...na to jak Rosalinda z počátku vypadala na nepřístupnou a nesmělou tak se velice rychle proměni na nymfomanku u ktere ma člověk pocit že od doby co ovdověla měla několik milencu...a Fitz?Tak u toho se divim že už davno nechytil nějakou nemoc pač se vyspal snad s celým Londýnem a klidně za jeden den vystřídal i několik žen a ty praktiky...polovina knihy je jen popisování sexuálních scen a když spolu nespali tak se pro změnu hadali :-)