Hubertove ženy

Hubertove ženy
https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/415326/bmid_hubertove-zeny-vC1-415326.jpg 3 28 28

Láska, zrada, odpustenie, manipulácia, to všetko sú citové stavy, dôverne známe každému. Hubert a jeho ženy sú skvelým dôkazom toho, prečo téma nielen fyzického, ale najmä duševného násilia, nesmie byť prehliadaná. Zvrátenosť nebezpečného muža sa schováva za zaujímavý námet s podvrhnutým zoznamom záletníčky. Ak vás zasiahne zrada na najcitlivejšom mieste a ešte od najbližšej osoby, pretrhne sa aj to najpevnejšie – pokrvné – puto. Emu a Lýdiu rozdelila láska k jednému mužovi. Aký je Hubert naozaj a kto koho v skutočnosti zradil? Dá sa vôbec napraviť minulosť a komu možno vo svete plnom intríg veriť? Pomôže rozlúsknuť tajomstvá dvoch rodín záhadný denník? V Macháčovej príbehu s detektívnou zápletkou vášeň a pomsta takmer zničia každého, kto prestane vnímať svet čistými očami a neskazeným srdcom.... celý text

Angelicca
08.07.2024 5 z 5

Styl paní autorky mi naprosto vyhovuje, přesně moje gusto. Opět doporučuji k přečtení. Těším se na další příběhy.

Zirvith
18.01.2021 4 z 5

Celkem dobře čtivá kniha, ale poněkud krátká. Navíc na to, kolik postav tam vystupuje... Některé situace nebo postavy mi připomínají v některých věcech i sebe a věci, které aktuálně řeším, takže jsem si oblíbila nejen knihu, ale i některé postavy, dost mi byla sympatická třeba Marie a ze sester mi je bližší Lýdie.

pavlusa025
23.10.2020 2 z 5

Tohle je druhá kniha od autorky, co jsem četla. Je to jednoduché čtení, oddechovka.

kika 13
13.09.2020 1 z 5

Za mě slabé.Stále jsem čekala kdy se děj rozjede.

MiliKry
17.02.2020 1 z 5

No...za mě jednoduché čtení celkem o ničem. Nelíbilo se mi to, příběh nic moc.

Mufka
25.02.2019 3 z 5

Docela pěkný příběh, který máte rychle za sebou. Poněkud krkolomný překlad ze slovenštiny, kdy jsem si několikrát řekla, že nechat to ve slovenštině, ušetřila by si překladatelka námahu a zachovala si překladatelskou čest. Taky moc nerozumím změně názvu knihy (přestože jde v příběhu i o zradu), když se v originále kniha jmenuje Hubertove ženy - a o ty jde také :-)

Pepina19
19.01.2019 2 z 5

Taková dramatická jednohubka na večer.

alnahu
19.10.2017 4 z 5

Příběh Lýdie a Emmy-sester, které rozdělí jeden krutý namyšlený arogantní chlap. Kniha o zradě ,hořkosti, touze a pomstě se četla dobře.

28401
15.05.2017 1 z 5

Přečetla jsem, protože jsem stále čekala na nějaký zajímavý vývoj. Nuda, zklamání, ztráta času.

Brambu
31.12.2016 3 z 5

Jo jo, zrada Vás zasáhne na tom nejcitlivějším místě a neskutečně bolí. Ale láska vylečí vše. Příběh vskutku poučný a zábavný, jen mne mrzí, že na konci nebyl odhalen příběh Emy.

nadakar
16.11.2016

Oddechová kniha, která se čte jedním dechem.

Jajina555
24.10.2016

Kniha je čtivá, nemohla jsem se odpoutat.