Noční lov

Noční lov
https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/330019/bmid_nocni-lov-VAT-330019.jpg 4 3674 3674

Jedné horké červnové noci je detektiv šéfinspektor Erika Fosterová přivolána k brutální vraždě. Oběť, vážený praktický lékař, je nalezen ve své posteli udušený. Zápěstí má svázaná a oči pod průhledným sáčkem upevněným těsně pod hlavou vypoulené. O několik dní později umírá za podobných okolností další muž a Erika společně s kolegy Petersonem a Mossovou tuší, že čelí sériovému vrahovi. Ten své oběti sleduje a vyčkává na vhodný okamžik, kdy udeří. Co mají oba mrtví společného? Existuje v jejich minulosti nějaké tajemství, které by je mohlo spojovat? A co je spojuje s vrahem? Erika dělá vše pro to, aby Nočního lovce zastavila a dopadla, i když opět riskuje a dostává se do konfliktů s nadřízenými. A navíc možná vrah začíná sledovat i ji...... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Cosmopolis

The Night Stalker, 2016

janina66
25.09.2020 5 z 5

Velice čtivé, jako všechny Bryndzovky. Děj vás hned vtáhne. Jsem spokojená, i když Dívka v ledu se mi líbila více. Erika se mi líbí. Je to trochu rozporuplná postava. Buď vás štve, a nebo si jí oblíbíte jaká je.

Eviku-miluna
16.09.2020 5 z 5

Za mě super. Zatím vše, co jsem od R.Brynzy přečetla, nezklamalo. Doporučuji

Iva B.
15.09.2020 4 z 5

Líbila se mu moc, ani mi nevadilo, že pachatele známé tak od poloviny. Jediné, co jsem si sama v sobě ještě nerozhodla je to, jestli mi Erika jako hrdinka sedí nebo ji nesnáším... Snad v další knize to rozlousknu.

Janča1532
12.09.2020 5 z 5

Kniha se velmi dobře četla,myslím že i snadněji sem se do ní začetla,než do dívky z ledu

PéEm
11.09.2020 4 z 5

Do Dívky v ledu jsem se nemohla hned začíst, s Nočním lovem to šlo o dost snáz. Tento díl se mi líbil víc, i hlavní hrdinka byla taková lidštější. určit sáhnu i po dalším dílu.

ydnac
04.09.2020 5 z 5

Bryndzovky :-) čtu všechny, děj je svižný, Erika mě baví. Jen tak dál :-)

Sammy.Boy
21.08.2020 5 z 5

Při čtení Bryndzových příběhů se snad stránky otáčejí samy! Věřím, že kdo si dá 2 a 2 dohromady, tipne vraha ještě před jeho odhalením v knize. Nic to ovšem neubírá z napětí v druhé polovině vyšetřování a NOČNÍ LOV nabírá na obrátkách. Já jsem opět nadmíru spokojený! A znovu podotýkám, že takhle nějak by měl vypadat bestseller v rámci tohoto žánru.

Fififjonka
17.08.2020 3 z 5

87% mě asi trochu moc navnadilo. Přečtla jsem milion detektivních románů na téma sériový zabiják. Na tomhle jsem nenašla nic, co by ho nějak výjimečně odlišovalo od ostatních - i styl psaní mi přišel generický a obyčejný, hlavně to ale pro mě bylo děsně předvídatelný. Ani jednou jsem si neřekla něco jako "hm, nečekaný." Prostě žádný moment překvapení. Shrnuto - čte se to rychle, postavy jsou některý celkem sympatický (ale žádná velká sláva, snad až na patologa mě nikdo zvlášť nebral včetně hlavní hrdinky "s traumatem,") a na letní čtení to stačí. Další knížky v sérii ale asi číst nepotřebuju, maximálně bych si přečetla Dívku v ledu, protože by mě zajímalo, co z toho dělá takový bestseller.

Ventimiglia
14.08.2020 1 z 5

Slabý příběh, nezajímavé postavy, spousty zbytečných přídavných jmen nafukují text, stylisticky nepříliš vydařený. Už to zkoušet nebudu...

Lukaso
04.08.2020 5 z 5

Stejně jak u předchozího dílu mi trvalo než jsem se začetl, ale nakonec to nebylo špatný, uvidíme jaké budou další díly...

Venny345
27.07.2020 5 z 5

Z počátku jsem se chvíli obávala, že poté, co jsem přečetla výborný první díl, mě už autor nestrhne s sebou do temnot, ve kterých číhá "The Night Owl". Opět to byla moje chyba, že jsem si vůbec dovolila toto pomyslet. Bryndza je skvělý vypravěč, jenž vás do knihy vtáhne, že přestanete vnímat čas a prostor. (To mám poctivě vyzkoušeno.) Stránky vám ubíhají pod rukama, ani nevíte jak! Tomuto já říkám kvalitní detektivka s nádechem thrilleru!
P. S. Doporučuji knihu číst v originále, je to jako ta pomyslná třešnička na dortu. :)

tess.de.veles
20.07.2020 4 z 5

Čtivé,svižné...,ale na 5 hvězdiček to nevidím...Neposadilo mě to na zadek, bohužel :-(

Ráčkajda
16.07.2020 5 z 5

Paráda, jdu hned na další :-)

HanulkaK.
08.07.2020 3 z 5

Prostě super, těším se na pokračování.

HelenBarbora
22.06.2020 5 z 5

Kniha mě moc bavila, prostě skvělé :D

Miro67
19.06.2020 4 z 5

Napínavé, čtivé. Jen se nemohu zbavit dojmu, že náhoda má ve vyřešení případu úlohu větší než píle, postup a nadání vyšetřovatelů.

Simona99
19.06.2020 5 z 5

Bryndzovy detektivky mi moc vyhovují. Autor píše velice dobře a do děje člověka naprosto vtáhne...

evincz
16.06.2020 5 z 5

Kniha napsaná poutavě a strhne vás ihned od první kapitoly. Erika je neuvěřitelně nadaná. Má skvělý instinkt a umí si vydobýt své místo mezi policisty.

gigi77
09.06.2020 5 z 5

Opět skvělé ... téma, motiv i dějová linka ... Není divu, že je autor tolik čtený a oblíbený.

Kristulda
05.06.2020 5 z 5

Druhá kniha od tohoto spisovatele, knihy se moc dobře čtou, pěkně to odsýpá, určitě si s radostí přečtu další. Oblibila jsem si Eričiny kolegy,samotná Erika mi povahou docela vadí, přijde mi opravdu jak rozmazléné sebestředné děcko chvilema.