J'adore New York

J'adore New York
https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/171192/j-adore-new-york-171192.jpg 4 88 88

Příběh ambiciózní mladé francouzské právničky, která je vybrána do newyorského ústředí prestižní advokátní firmy, aby získala zkušenosti, mohla se stát partnerem a postoupit tak dále v budování kariéry. Navzdory zákulisním intrikám, permanentnímu stresu a náročným klientům si Catherine dokáže pobyt na Manhattanu zpestřovat nákupy ve značkových buticích, večeřemi s kamarádkami v luxusních restauracích a především vztahy s více či méně perspektivními muži. Představovala si však svůj opravdu takhle?... celý text

Malinali
04.02.2015 2 z 5

Lehké čtení, bavilo mě. Oddechová kniha.

keselylenka
09.01.2015 4 z 5

Dobře se četlo. Příjemná kniha na odreagování ve volném čase.

jes09
22.12.2014

Na můj vkus některé pasáže autorka vzala až příliš hopem a naopak.. Asi jsem už zmlsaná různými ságy..

bookcase
06.08.2014 4 z 5

Taková milá pohodovka, lehce zamilovaná, lehce humorná. Jen mi chyběl větší prostor pro New York jako takový :).

TereziaH
30.06.2014 4 z 5

Nenáročná,čtivá byla to kniha od které jsem ani nic víc nečekala. Takové lehké čtení když si chcete odpočinout od nějaké detektivky, osobně si ale přečtu i další díl až bude vydaný. Jinak děj se dal docela lehce předvídat.

Ivinka.S
12.03.2014 5 z 5

Skvělá kniha :)

Terry11
09.03.2014 4 z 5

Taky jsem čekala víc informací o NY, ale zase jsem se dověděla spoustu věcí o právničině, chodu a vztazích právnické firmy. Autorce jsem uvěřila, že má problematiku takovéto firmy v malíčku. Obsahově i jazykově se mi kniha dost líbila, navíc je tu hodně literárních odkazů a citátů. Oživuje vyprávění různými stylistickými vtípky, jako třeba když sledujeme dialog Cathrine s jejím ctitelem a ona to komentuje jako tenisové utkání. Nebo když překládá právnickou hantýrku do normální řeči. Trochu jsem tápala ve francouzských slovíčkách, ale vůbec mi to nevadilo. Kniha to je vtipná, chytrá, zábavná. Naprostý protiklad Božskému bastardovi.

Levandule7
21.02.2014

Knížka pro příjemné večery. Nenáročná, ale rozhodně ne plytká. Vtipná a lehce napínavá. Sympatická hlavní hrdinka, která čtenáře provází právnickými intriky a životem v NY. Doporučuji

Lucka.79
25.01.2014 4 z 5

Jak je tady již psáno, kniha je stylová stejně jako její hlavní hrdinka, začátek mi přišel takový nijaký, ale pak se to trošku rozjelo .... intriky v právnickém prostředí, boj o to být nejlepší a získat uznání .... ale skutečně to stojí za to?
Za mě fajn oddychovka .... a moc hezká obálka.

Ankavi
27.12.2013 4 z 5

Kniha se mně moc líbila, je čtivá a vypovídá o poměrech v právnických amerických firmách. Nechybí romantika, intriky ani happyend. Příjemné čtení.

Clarice
07.11.2013 5 z 5

Knihy z podobné kategorie vysloveně ženských románů příliš často nečtu, ale tato mě mile překvapila. Je velmi stylová, jak už obal a název naznačují. Obsahuje vyvážené dávky napětí, lásky, vtipu - žádná přeslazenost a rozplyzlost. Doporučuji.