Smrtící gen

Smrtící gen
https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/184494/smrtici-gen-184494.jpg 4 179 179

Na soudní patoložku Laurii Montgomeryovou doléhají partnerské i zdravotní problémy, jimž se snaží unikat čím dál větším pracovním nasazením. Když narazí na podivnou sérii nevysvětlitelných úmrtí v Manhattanské všeobecné nemocnici, nenechá se odradit tím, že pitvy nepřinesly žádné stopy vnějšího zavinění, a proti vůli svých nadřízených se na vlastní pěst snaží prokázat, že pacienty někdo zabil. Netuší, jak brutální a nelidské vražednici je na stopě, a když se posléze ocitne shodou nešťastných okolností v její blízkosti, je vůči ní zcela bezbranná...... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Knižní klub

Marker, 2005

kika 13
02.03.2013 2 z 5

Napínavý děj dobře se četla.

guru
01.02.2013 5 z 5

Cook opäť dokázal do uspokojivého deja nenásilne zakomponovať jeho pohľad na problémy súčasného lekárstva, a v závere ponúkol aj akési vysvetlenie a jeho návrhy.

rose
09.01.2012 3 z 5

To je takové čtení na dovolenou, on to Cook seká jako Baťa cvičky. Ale číst se to dá. Problematika soudního lékařství a genetických mutací je zajímavá, akorát ty exkurze na pitevnu nejsou moc na čtení před spaním.

Evička
07.01.2012 5 z 5

Perfektní, napínavá od začátku až do konce. Doporučuji!!!!!

makhushka
31.03.2011 5 z 5

Jak jinak než fantastická, Laurii tak moc bolelo břicho že mě rozbolelo taky:D