Smrtící gen přehled

Smrtící gen
https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/184494/smrtici-gen-184494.jpg 4 176 176

Na soudní patoložku Laurii Montgomeryovou doléhají partnerské i zdravotní problémy, jimž se snaží unikat čím dál větším pracovním nasazením. Když narazí na podivnou sérii nevysvětlitelných úmrtí v Manhattanské všeobecné nemocnici, nenechá se odradit tím, že pitvy nepřinesly žádné stopy vnějšího zavinění, a proti vůli svých nadřízených se na vlastní pěst snaží prokázat, že pacienty někdo zabil. Netuší, jak brutální a nelidské vražednici je na stopě, a když se posléze ocitne shodou nešťastných okolností v její blízkosti, je vůči ní zcela bezbranná...... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Knižní klub

Marker , 2005

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Smrtící gen. Přihlašte se a napište ho.

Hakate
03.09.2022 5 z 5

Knihy od Cooka mám ráda, a ráda se k nim vracím.
Napínavé, čtivé, skvělá zápletka, jako vždy.

Jack Bauer
05.08.2022 4 z 5

Další pěkný román z lékařského prostředí mého oblíbeného autora, ale připadá mě , že jde už víceméně o vztah mezi Jackem a Laurií, což sice neubírá na atraktivitě čtení, jen jeho prvotiny byly mnohem lepší. Ale možná je to i stálým vedrem, v tom vedru mě nebaví číst ani u vody. Celá kniha dostane větší spád až v samotném závěru.

petulik330
13.11.2021

Nestačila jsem se divit jak je doktorka Laurie Montgomeryova chytrá a geniální, že i bez jakýkoliv indicií které by jo napověděla že se jedná o vraždy dokázala uhádnout že někdo vraždí pacienty pár hodin po operaci.
To samé i pro jejího kolegů Jacka Stempltona když přišel na. To proč pacoe ti umírají.
I když jsou některé knihy k neuvěření, dobře se čtou, děj se rychle odvíi a je napínavý.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Smrtící gen v seznamech

v Právě čtených3x