Dívka, 16: Kolosální trapas

Dívka, 16: Kolosální trapas
https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/372332/bmid_divka-16-kolosalni-trapas-6AB-372332.jpg 4 89 89

Jess Jordanová série

Jess a Fred strávili zbytek letních prázdnin přesně tak, jak si naplánovali - muchlováním v parku a psaním komických scének pro vánoční představení. A pak, den před začátkem nového školního roku, Fred zničehonic navrhne, aby se před spolužáky tvářili, že spolu nic nemají. Jess neví, co si o tom má myslet. To se za ni stydí? Chce se s ní snad rozejít? Jako by to nestačilo, nová profesorka angličtiny si na ni zasedne a Jess jde z průšvihu do průšvihu. Když se jí podaří vyrazit na ulici sice v slušivé minisukni, ale bez spodních kalhotek, zoufale se ptá: Co jsem komu udělala? 1. brožované vydání v českém jazyce.... celý text

Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , BB art

Girl 16: Pants on Fire, 2007

LeVer
15.02.2015 5 z 5

Humorná kniha spíše pro mladší čtenáře :)

zuzka66
26.02.2014

Úžasná knížka plná humoru, kde o trapasy není nouze :D

poiuztrewq123
16.02.2014

Ahoj lidi můžu poprosit neví někdo jak jdou za sebou všechny díly této série

Knihoholka:'33
19.04.2013 5 z 5

Nejlepší ze série:D Ano, Sue ví, jak nás pobavit:D

DarkFireflies
04.11.2012 4 z 5

Vždy, když nevím, do jaké knihy se pustit, velmi ráda sáhnu po nějaké z knih této série. Je to opravdu hodně odlehčené čtení, ale i to je někdy nutné. :) Autorka píše s velkou dávkou svěžího humoru a ví, jak nás "náctileté" zaujmout.

johisa
18.06.2012 5 z 5

Naprosto bezvadná, úžasně vtipná a bezkonkurenční, No prostě stojí za přečtení!!!

h.anuli.k
11.04.2012 5 z 5

Tohle se mi líbilo asi nejvíc, je to tam hodně překvapující a nikdy nevíte co se stane