Ježimlada Sazička

Ježimlada Sazička
https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/251143/mid_jezimlada-sazicka-251143.jpg 4 8 8

Co se stane, když ježibaba skončí v peci a perníková chaloupka přijde o svou hospodyni? Musí se počkat, až se narodí nová ježibaba. V naší pohádce přijde na svět jedna taková mladinká a umouněná - seznamte se, právě přilétá na koštěti ježimlada Sazička a s ní pěkně vypečené příhody pro děti, které mají rády netradiční pohádky.... celý text

ladyfromskye
04.09.2024 4 z 5

Ježimlada Sazička je docela pěkným a milým čtením, sice trošku bláznivým, ale tak nějak správně - tedy až na drobnosti, které spolu s ilustracemi, jež bych uvítala o něco lepší, méně zdeformované, připravily knížky o jednu hvězdu. Celkově jsem si čtení knihy užila a věřím, že se dobrodružství Sazičky bude líbit i dětem.
P. S. Souhlasím s tím, co píše uživatelka Šebestová3: v lecčems tato kniha opravdu připomíná Malou čarodějnici, i když jejích kvalit nedosahuje.

Šebestová3
08.03.2018 5 z 5

Vynikající, vtipná knížka, která mi připomněla Malou čarodějnici :-) Vyprávění vtahuje do děje a oslovuje čtenáře, ideální pro předčítání malým i větším dětem.

TerJac
21.05.2015 4 z 5

Vtipně a trochu netradičně pojato, velmi zajímavá kniha.