Kacíř

Kacíř
https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/215347/mid_kacir-215347.jpg 2 15 15

Na konci 15. století, kdy Řím ovládá nevyzpytatelná rodina Borgiů, doufají Ferruccio de Mola a jeho manželka Leonora v klidný život na svém statku. Avšak nové zákony ve Florencii, neshody papeže s Medicejskými a jeden tajný spis je násilně rozdělí.

orinka3
11.09.2016 1 z 5

Děkuji všem předešlým čtenářům. Pořád jsem si nebyla jista, v čem to vězí, že se mi to zdá popletené... - a ono je to autorem!:)

Sheemas
18.11.2015 1 z 5

Číst tuto knížku pro mě znamenalo doslovné utrpení. Každý den pár stran a stejně jsem se ztrácela, příběhy se prolínají, osoby se objevují a mizí, spousta věcí je řečena jen napůl. V textu nejde mnohdy poznat, která osoba právě mluví, nebo myslí. Jednou stačilo, děkuji, na shledanou pane autore.

alisek
01.11.2015 odpad!

Z autora by byl bezva barman. Z tolika témat umíchat koktejl, to už je co říct. Jen si nedokážu představit, jakou kocovinu bych potom měla. Vlastně dokážu, právě jí procházím... A říkám si... už nikdy víc!

Ehnes
10.05.2014 4 z 5

zvlastni kniha, narocna na pozornost, asi ne pro kazdeho. Urcite se k ni jeste jednou vratim, abych si ji poradne vychutnala, napoprve mi urcite neco uniklo

LadyAn
03.03.2014 5 z 5

báječná kniha... sice rozdělena na dva prolínající se příběhy, ale i tak zajímavá natolik že si ji ráda znovu přečtu :-)

Lucik666
29.06.2013 1 z 5

Tak tohle byla jedna z knih, která je pro mě utrpení. Vůbec mě to nebavilo číst. Zápletka o ničem a nakonec jsem se v tom ztratila, že jsem vůbec nevěděla o čem to vlastně čtu. Už jsem četla lepší knihy.