Kája

Kája
https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/175619/bmid_kaja-175619.jpg 5 3 3

Kája série

Vyprávění příběhu podle skutečné události z pohledu psí holky Káji, která se dostala do nového domova k novým majitelům po krátkém pobytu v útulku. Jak si vybrala rodinu, jak zapadla do kolektivu a kam jezdí na prázdniny, Vám bude vyprávět ona sama. Napsala a ilustrovala Tereza Booth.

broskev28
22.05.2024

S komentáři TaLu velmi často souzním - tímto děkuju a těším se na další - takže když jsem na tuhle knížečku narazila, nezaváhala jsem.
Kraťoučký a milý příběh o psí slečně, která (ne)skončila v útulku, se mi líbí. Každá dvoustrana nabízí jednoduchý, příjemným fontem a v rozumné velikosti provedený komentář, který doplní neméně jednoduchý, ale povedený obrázek. Pro nejmenší čtenáře ideální rozsah i formát, takže ji zkusím nabízet našim prvňáčkům, kteří právě nyní začínají objevovat kouzlo dětských knížek . . .

TaLu
14.04.2020 5 z 5

Vtipný a něžný příběh vyprávěný z pohledu fenky Káji. Kouzelné ilustrace. Na několika stranách několik vět a v očích čtenáře se objeví úsměv. Už se těším, až se budeme usmívat s vnoučaty. "Návrat do útulku neplánuji, nechám si tuhle rodinu...haf!"

Tereza Booth
česká, 1979