Kolotoč snů

Kolotoč snů
https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/134993/kolotoc-snu-134993.gif 3 79 79

Petra Flintová a Arlo Savidge do sebe byli v pubertě zamilovaní, ale nikdy si to neřekli. Teď, o mnoho let později, je Petra zlatnicí a ve dne vyrábí nádherné šperky z drahých kovů a třpytivých drahokamů. V noci si ale nedokáže pořádně odpočinout; je totiž náměsíčná. Arlo žije v severním Yorkshireu a vyučuje na soukromé chlapecké škole. Stejně jako Petra si v sobě nese tajemství, kvůli kterému nemůže spát. Jednoho deštivého dne, v malé cukrárně, se Arlo a Petra opět potkají. Využijí druhou šanci? Opravdu stará láska nerezaví? Jenže aby se mohli milovat, musejí se konečně rozloučit s minulostí – minulostí, na kterou si Petra nedokáže vzpomenout, minulostí, na kterou chce Arlo zapomenout. ... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , BB art

Pillow Talk, 2007

princesse
20.07.2022 4 z 5

Klasická oddechovka na dovolenou. Dobře se čte a určitě se u ní odreagujete. Nenáročná literatura pro odpočinek.

jana0724
20.01.2022

Knížka se dobře četla,líbila se mi.

Lely
10.02.2020 2 z 5

Jednoduchá kniha s jednoduchým dějem, ale jako oddechové čtení ideální. Avšak musím přiznat, že mi některé pasáže a dialogy mezi hlavními postavami přišly dost naivní a lezly mi lehce na nervy.

jluky
02.12.2017 4 z 5

Záťah na jeden deň......, takže sa mi páčila...

("Nemůžeš minulost vymazat, ale kdy se s ní vyrovnáš, může jí dát sbohem. Nechat ji odpočívat. Najít v sobě klid. Dobře spát.")

DajaF
26.11.2017 3 z 5

Příjemná oddychovka. Knihy od F. North mám moc ráda.

1casper
11.05.2016 3 z 5

Jednoduchá knížka, jednoduchý děj. Dobrá oddychovka na dovolenou.

hany77
02.08.2015 2 z 5

Upřímně řečeno: takhle nudnou knížku už jsem dlouho nečetla, děj je tak příííšerně rozvláčný, že jsem měla několikrát chuť knihu odložit a něco sprostého říct...až úplný konec vypadal jako kniha od autora, který se nemusí stydět za svou autorskou práci. Některé pasáže jsou jako z červené knihovny a ač jsem velký romantik, koulela jsem očima nad naivním přemýšlením obou hlavních postav. Tak tuhle knihu tedy už nikdy NEEE!

Sarec
28.05.2015 4 z 5

Oddechová kniha k odpolední kávě. Samotný příběh se četl rychle.

janyska13
22.04.2015 4 z 5

Dobrá kniha na odpočinek a na odreagování. :)

Leniiis
05.01.2015 3 z 5

NIc extra to nebylo, chvilkama jsem se do knížky musela i nutit.

Kačík
02.10.2014 4 z 5

Knížka se mi líbila,takové oddechové čtení na dovolenou.

jasmína
30.03.2014 3 z 5

Kniha na relax, oddych, ale připomíná mi styl harlequin, to jediné mi vadilo. Ale dočetla jsem, takže úplně špatná kniha nebyla. Po detektivkách už bylo poklidu třeba..

KateCullen
23.03.2013 3 z 5

Takový normální příběh s typickým americkým koncem... Kniha mě nijak zvlášť neuchvátila, ale ani neurazila.

2368
16.12.2012 3 z 5

Po přečtení obsahu mě kniha zaujala a koupila jsem si jí.Kniha se dobře se čte, ale děj mě trochu zklamal.Na konci jsme se musela přemáhat abych jí dočetla.