Kotě z Kocourkova

Kotě z Kocourkova
https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/267183/mid_kote-z-kocourkova-pKK-267183.jpg 4 54 54

Mnozí z nás se už mnohokrát přesvědčili, že být chytrý, důvtipný a vtipný se v životě vyplácí. Na to postupně přišli i jezevec, opička, medvěd, husa, myška, kotě a další hrdinové téhle knížky. Stálo je to sice úsilí, sem tam odřenou tlapku, natlučený čumáček, ztratili při tom nějaké to pírko či chloupek, ale nelitovali. Až si přečtete těchhle čtrnáct hravých a veselých příhod, sami pobaveně zjistíte, jak je důležité mít filipa!... celý text

jarkaska
10.07.2024 5 z 5

Knihu jsem poslouchala jako audioknihu. Pěkné krátké pohádky namluvené Jitkou Molavcovou se příjemně poslouchaly.

yellow
27.03.2024 4 z 5

Ideální délka pohádek na čtení před spaním.

Ruxandra
14.09.2023 5 z 5

Objevili jsme v naší knihobudce a dcera teď před spaním nechce číst nic jiného. Krátké, humorné a milé příběhy. Uvidíme jestli u nás vydrží do doby, než se malá čtenářka bude učit sama číst :)

knihomolka1197
10.05.2021 5 z 5

Úžasná vzpomínka na dětství....

Laurinka1000
15.06.2020 3 z 5

Nic moc.

Lucissia
22.01.2020 4 z 5

Ano, přečteno, pěkná kniha, přesto jen čtyři hvězdy, protože se k ní vracet nebudeme, znám lepší knížky na předčítání... :-)

tez80
23.10.2019 4 z 5

Tyto pohádky jsem začínala číst dětem kolem dvou let, možná i dříve - všechny je milovaly. Nejvíce: Myška a šiška (ta je rytmická a plná refrénů), Jak medvěd vařil povidla, Rada strýčka hrocha (Jak dělá hroch? Buhaha) a Dvacet tisíc kopí proti ocásku. Doporučuji tuto knížku předčítat dětem už kolem 2 roku - úžasně rozvíjí vnímání jazyka a v každé je něco, co děti chytí (s nejmladším, když mu byly dva, jsem musela takřka denně na procházkách po lese vařit v děravém hrnci povidla ze šišek).

Vendula39
26.05.2018 5 z 5

Pěkné pohádky,ale hlavně stručně napsané.

veronie
04.11.2016 3 z 5

Krásně ilustrovaná knížka.

Alizon
05.03.2016 4 z 5

Jednoduché mile pohádky většinou o zvířátkách pro malé děti. Vhodné pro začínající čtenáře. Krátké jednoduché věty, slova se často opakuji. Kdysi se z ní učila číst moje mladší sestra. Teď si ji k učení čtení oblíbila i moje dcera

jaja1989
04.05.2015 3 z 5