Kráska a zviera - Najkrajší príbeh

Kráska a zviera - Najkrajší príbeh
https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/338196/bmid_kraska-a-zviera-najkrajsi-pribeh-ORG-338196.jpg 4 29 29

Podľa veľkofilmu s Emmou Watson v hlavnej úlohe. Krásna a múdra Belle sa riadením osudu stane zajatkyňou hrôzostrašného netvora. Čoskoro však zistí, že v tajuplnom, zakliatom hrade nie je nič také, ako sa na prvý pohľad zdá. Netrvá dlho a zaiskrí nové kúzlo, ktorému Belle podľahne. Kniha obsahuje množstvo nádherných fotografií.

Pro děti a mládež Pohádky a bajky
Vydáno: , Egmont (ČR)

Disney Beauty and the Beast (Movie Storybook) , 2017

Bella11
19.03.2024 5 z 5

Hezká knížka, krásně se četla a líbily se mi filmové fotografie, které knihu provázeli... :-)

LunaL.
18.02.2024 3 z 5

Dlouho se chci kouknout na film, zatim nebyl cas.. Kdyz jsem v knihovne zahledla knihu, musela jsem si ji pujcit! Dost strucna, tim vic me ale laka shlednout i film
Jinak krasny klasicky pribeh!

Nermal
20.09.2023 2 z 5

Tak tato kniha je typickým produktem komerční doby. Nehodnotím příběh, ale formu. Bombastické desky, vydání opatřeno fotkami Emmy Watson a dalších, slibované fotky z filmu velmi nekvalitní.
Prostě je potřeba to hlavně umět prodat.
Mám z knihy rozporuplné pocity.

hippiesak
28.07.2022 2 z 5

Jako sorry, ale ten, kdo tuto knížku vydal, tak pověsit za k**le do průvanu. Samotný příběh je pěkný, známe ho asi všichni, toto je vlastně přepis posledního filmu s "Hermionou", ale kniha je fakt mega shit. Skoro všechny fotky jsou tmavé, není na nich skoro nic vidět a některé jsou totálně rozmazané a podle mě nejsou ani z filmu (siluety hradu). Toto bych si fakt nikdy nekoupil, naštěstí jen půjčeno v knihovně.

Barabora
14.02.2021 5 z 5

Tuhle knihu jsem si půjčila z knihovny a byla strašně super četba. A ta filmová obálka, s Emmou Watson!

Medasek
11.10.2019 5 z 5

Tuhle pohádku prostě miluju. Mohla bych jí číst pořád a pořád dokola a nikdy se mi neomrzí.

Sarajana
19.07.2018 5 z 5

Miluji tuhle pohádku a samozřejmě jsem viděla i film. Jsme ráda, že vydali i knižně, je to moc hezká kniha.

JitulHa
27.02.2018 4 z 5

Poté co jsem zhlédla film a zjistila, že vychází kniha, ve které najdu snímky z něj, musela jsem ji ihned mít, jelikož příběh i film mě naprosto okouzlil. K samotné knize řeknu asi tolik, je nádherná to bezpochyby. Nicméně je pravdou, že by mohla být obsáhlejší co se právě snímků týče. Vím i tak je jich tam poměrně dost, ale já bych jich uvítala mnohem více, zejména pokud jde o scénu, kde se Kráska a Zvíře procházejí v zimní zahradě. Navíc některé ty snímky jsou bohužel hodně nevyostřené, což mě mrzí. Ale kniha je to stejně krásná, nebudu si stěžovat.

Hoshi
21.05.2017 5 z 5

Krásný příběh, příjemná kniha... Kiisaki má pravdu - některé fotografie mají opravdu mizernou kvalitu, jsou rozmazané a kazí celkový dojem. Ale jinak, jsem ráda, že ji mám ve své knihovně.

Ewilka
29.04.2017 5 z 5

Krásná knížka. Sice je poměrně stručná, ale hrozně se mi líbí fotky z filmu. Povinnost každého fanouška.

Kiisaki
22.03.2017 4 z 5

Knížka rozhodně nemůže chybět v knihovně žádného fanouška. Jde o stručné převyprávění děje, které je doprovázené spoustou fotek z aktuálního filmu. Musím ale říct, že některé mají opravdu mizernou kvalitu - například obrázek z plesové scény je poměrně dost rozmazaný, což trošku kazí výsledný dojem.

janyska13
22.03.2017 4 z 5

Super oddechovka, mohla být tedy trochu delší, ale nevadí... :)

barnemo
20.03.2017 5 z 5

krásná kniha, krásnej film, ale ta kniha mohla být klidně silnější, když film trval 1 a půl hodiny

Aniday
16.03.2017 5 z 5

nádherný příběh... teď už zbývá jen mrknout na jeho nádhernou filmovou podobu 8)