Kruh

Kruh
https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/215522/mid_kruh-215522.jpg 4 284 284

Kruh série

Apokalypsa začíná v Bergslagenu. Engelsfors, město, které buď milujete, nebo nenávidíte. Většina tamních obyvatel ho spíš nenávidí. Právě tam se díky krvavému měsíci sejde v zábavním parku šest dívek, které nemají vůbec nic společného.

Maragad
17.03.2014 3 z 5

Na jednu stranu mi děj přišel jako klišé, uvažte sami - vyvolená, záchrana světa, prastaré zlo a proroctví, takže vlastně žádná novinka. Ale na druhou stranu je to výborně propracovaný děj i postavy. Hlavní postavy si ihned oblíbíte a vžijete se do nich. Ze začátku jsem měla s tolika postavami problém a v ději se ztrácela, ale brzy jsem si na ně zvykla a ve všem se zorientovala. Také byl začátek knihy víc utahaný, bylo tam dost popisků a vysvětlování, ale to k této knize patří, postupem času se děj pěkně rozběhne a vysvětlování ubude. Líbilo se mi střídání pohledů dívek, skoro každá měla v příběhu svůj prostor a tady vynikla jejich rozmanitost, každá byla úplně jiná. Konečný boj byl na můj vkus trochu moc urychlený, to mě trochu zklamalo, ale hned poté je vše krásně vysvětleno a tím si kniha opět získala mé sympatie.

Čoko
25.01.2014 1 z 5

Nic moc. Nebavila mě.

Rebarborka
27.05.2013 1 z 5

Lepší slohové cvičení průměrného středoškoláka. Postavy jsou popsané hezky, ale děj je zbytečně rozvleklý a točí se kolem toho, že nikdo neví, co se děje.

Library&me
13.03.2013 5 z 5

Další čarodějnická dílovka se zajímavým dějem,.. Svižně napsaná, má to děj, hlavu patu,. Určitě doporučuji, stojí za přečtení,..:o) a těším se na další díly,..

Lana Lasthovick
02.01.2013 5 z 5

Ohoho! To je vážně jedna z nejzajímavějších YA knížek!! Postavy jsou opravdu dokonale propracované a děj také zajímavý, i když našla jsem asi jedno místečko, kde to lehce pokulhávalo a kde to bylo trošku klišé, ale i tak jsem nadmíru spokojená! Vůbec bych neřekla, že je ode dvou autorů, jak spolu dokonale spolupracují a ladí...