Léčitel

Léčitel
https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/474766/bmid_lecitel-D1C-474766.jpeg 4 51 51

Amy dělá i nemožné, aby utajila svou pravou identitu. Poté, co se objeví několik zavražděných žen, které jsou spojovány s nebezpečnou sektou, propadá panice. Její fotku totiž otiskli v novinách. Když jí jednoho dne kurýr doručí růže, Amy pozná, že vrah je opět nablízku.

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: ekniha , Alpress

Blumentod, 2019

twigxi
27.11.2023 2 z 5

(SPOILER) Kniha o leciteli o kterem ale nakonec v cele knize vime jen z doslechu. Docela zajimavy pribeh, detektiv mi pripominal Bergmana z knizek od Klevisove, ale ten prekombinovany konec to pokazil. Hlavne ta zaverecna prestrelka, co je skoro v kazde detektivce jak pres kopirak.

Martina1805
05.08.2023 5 z 5

přečteno jedním dechem, konec byl tedy překvapivě zamotaný a příběh až děsivě blízký k tomu co se opravdu může někde dít

ERIK 2
24.09.2022 2 z 5

Není to nic světoborného.

Jana65
31.01.2022 5 z 5

Přemýšlela jsem zda knihu koupit. Koupila a dobře jsem udělala. Kniha mě úplně vtáhla do děje a byla za den a půl přečtena. Kniha byla čtivá, plná překvapení, tak jak to má u dobrého thrilleru být.

čef
04.12.2021 4 z 5

Vcelku svěží dílko na dobře známé téma prodeje dětí a sektářských společností s velkým guru v čele, dobře čtivé a bez velkých zbytečností – jenom toho soucitného pejska si autorka mohla možná odpustit. Snad i trochu krkolomný závěr se spoustou překvapení, ale jinak docela dobře. Není to sice čtenářská bomba, ale stačí.

capricornus
03.12.2021 5 z 5

Kniha je příjemné překvapení a hlavně zajímavě a čtivě napsané. Je to prostě thriller, tečka.

JustWomen
06.11.2021 5 z 5

Kniha je plná tajemství a překvapení, příběh Amy a jejich sester je smutný a plný pokory a proto jsem ráda za ten konec. Líbilo.

Olous1
08.09.2021

Tak bohužel, knihu jsem odložila po 50 stránce. Vůbec jsem se nemohla začíst. Asi špatný styl psaní a téma mě nezaujalo. Asi to není můj šálek kávy.

cornetka
29.08.2021 4 z 5

Zajímavý námět s překvapujícím závěrem.

Jamie2
23.08.2021 2 z 5

Knihy s tímto tématem mám ráda. Příběh měl potenciál, ale bohužel styl psaní mi naprosto nevyhovoval.

lenka.g
22.08.2021 4 z 5

Musím říct, že když jsem viděla v žánru "pro ženy", byla jsem ke knížce skeptická, protože tyhle věci nečtu. Přesvědčilo mne dobré hodnocení a jsem moc ráda! Je to napínavá detektivka a neotřelým námětem a koncem, který jsem nerozmotala až do samotného závěru.

alexis818
30.07.2021 5 z 5

Pro mě pecka. Přečteno za jeden den, to se prostě nedalo od toho odejít. Dobře napsáno, čtivé a člověk se dobře orientovat. Super, doporučuji.

RADOST
26.06.2021 5 z 5

Zaslepenost, nadřazenost, potřeba lásky, zlo, strach, lži. To jsou základní emoce, které prostupují tímto thrillerem pro ženy. Čtivé, napínavé, po krůčcích odkrývající minulost, lehounce naznačující konečné rozuzlení, citlivé vykreslení problematických vztahů. Bavilo mě to číst, i když mě zlobila těžkopádnost vyšetřovatelů a z náznaků jsem ve své mysli rozlouskla ten propletenec dříve než oni. Ale o to vlastně autorům jde. Čtenáře nejen pobaví, zavedou do zlého světa, ale zároveň mu ponechají prostor, aby přemýšlel a správnost jeho úsudků mu zvýšila sebevědomí. Takže doporučuji.

Danago
20.06.2021 5 z 5

Chvilku trvalo než se knížka rozběhla než nás autor seznámil se všemy důležitými postavami. Potom, ale už jsem hltala stránku za stránkou.

Určitě je to detektivka pro ženy, protože zde máme i vztahové linky, ale je to velice citlivě a hlavně originálně podáno.
Celý příběh je vyprávěn z pohledu více postav a ty se v ohlédnutí vrací ke dvanáct let starému nedořešenému případu léčitele a jeho stoupenkyň.
Aby nedošlo k omylu a zklamání musím napsat : v knize je sice nosné téma sekta, ale opět se o tom, jak fungovala a proč se ženy rozhodly k ní připojit a zůstávat v ní moc nedozvíte. Ale přesto je knížka plná překvapení a napětí, navíc velice dobře a citlivě rozpracovány hlavní vztahové linky.
Já knížku velice ráda doporučuji .