Los králem lesa

Los králem lesa
https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/243428/bmid_los-kralem-lesa-243428.JPG 4 18 18

Setkejte se s losem STRÖVA, který si nemyslí, že je dost dobrý na to, aby byl králem lesa, a s krotkým prasátkem KNORRIG, které by raději bylo divoké a volné.

gabra03
30.07.2024 4 z 5

Příběh, který pochopí i menší děti s krásnými ilustracemi o tom, že nemusíme pomáhat všem přímo "fyzicky", někdy stačí malá rada, popostrčení či vlastně "nepomoci" ...

Zlatinka.Emilly
30.12.2021 4 z 5

Přečteno dnes před spaním vnoučkovi. Příběh losa nic moc, obrázky v knížce jsou moc pěkné a ty vyvažují slova.

Miisha
26.07.2021 4 z 5

Četla jsem dceři před spaním. Úplně nejvíc ji zajímala hovínka zvířat. Mě se kniha líbila. Jak obsahem, tak graficky. Určitě se k ní ještě vrátíme.

Aninka36
07.12.2020 4 z 5

Krátká kniha o losovi. Moje nejoblíbenější postava byl čuník :)

BarcaStell
24.02.2020 5 z 5

Knížku jsem přečetla za jediný den. Líbil se mi příběh o tom jak los získal důvěru sám v sebe, i když si na začátku vůbec nevěřil, že by mohl být dobrým králem lesa.

haki34
28.11.2016 5 z 5

Kratke i poucne pohadky o zviratkach , mile obrazky, decka nadsene - spokojenost.

Koka
23.03.2015 5 z 5

Tato kniha zaznamenala u naší malé (3 a půl roku) obrovský úspěch, a to z naprosto nečekaných důvodů: První - přední dvojstrana knihy, stejně jako poslední - zadní obsahuje vyobrazení hovínek různých zvířátek - myšky, ježka, divočáka, netopýra, losa a dalších. Na začátku knihy jsou jenom ty obrázky bez popisku, vzadu, u stejných vyobrazení, je u každé "kupičky" i jméno příslušného pachatele. Naše Beky kašle na pohádku o losovi a na morální poselství hezkého příběhu. Místo toho celou rodinu a všechny návštěvy zkouší ze znalosti "bobků". Bavíme se dokonale! Moc doporučuji.