Macbeth

Macbeth
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/537100/bmid_macbeth-6629132a447c6.jpg 4 710 710

Audiokniha Macbeth namluvená rodilým mluvčím. Jazyková úroveň B1 pro středně pokročilé posluchače. Scotland in the eleventh century. Macbeth is a brave general, loyal to King Duncan and to Scotland. Until, that is, he meets three evil witches after a battle against King Duncans enemies. They tell him that one day he, Macbeth, will be King of Scotland. This is the beginning of a story of ambition and evil, involving him and his calculating wife, Lady Macbeth. What follows leads them to terrible violence, murder, madness and ultimately to their own destruction.... celý text

Literatura světová Divadelní hry
Vydáno: audiokniha , INFOA

Macbeth, 1606

oolinkaa
15.06.2012 4 z 5

první dílo od Shakespeare.. super!

Mayanea
27.01.2012

„Ještě místo.
Pustá zem.
Tam sejdeme se s Macbethem.“

Rezignovala jsem na všechny školní skazky a šla se přesvědčit na vlastní smysly o tom, jak to s Macbethem (potažmo Shakespearem) vlastně bylo. Dobře jsem udělala. Jazyk, postavy, prostředí... všechno bylo na pět hvězd. Čteno a viděno v divadle J. K. Tyla ten samý den.

carbici
29.12.2011 5 z 5

Moje nejoblíbenější hra od Shakespeara. Naprosto dokonale vystižené jednotlivé postavy a jejich pohnutky.

Smiragl
18.07.2011 4 z 5

Ty tři sudičky jsou prostě nejlepší :D

Verrrunka
04.02.2011 5 z 5

Další důkaz toho, že Shakespeare je mistr dramatu!