Manželovo tajemství

Manželovo tajemství
https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/408909/bmid_manzelovo-tajemstvi-BaD-408909.jpg 4 2937 2937

2. vydání. Moje drahá Cecilie, pokud tohle čteš, tak jsem už mrtvý… Představte si, že najdete dopis, který vám manžel napsal s tím, že jej máte otevřít až po jeho smrti. Představte si také, že dopis obsahuje jeho nejhlubší temné tajemství – něco s potenciálem zničit nejen život, který jste společně vybudovali, ale i životy druhých.. Představte si tedy, že jste narazila na takový dopis, ale váš manžel stále žije... Otevřete ho? Cecilia Fitzpatricková má všechno, co by si člověk mohl přát; je úspěšná v práci, oblíbená mezi lidmi a především má tři krásné dcery a spokojené manželství. Její život je řádný a neposkvrněný jako její domov. Dopis jejího manžela, který měl být objeven až po jeho smrti, ale všechno změní...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

The Husband´s Secret, 2013

Lemurka
07.11.2017 2 z 5

Má druhá a taky poslední kniha od této autorky. Manželovo tajemství a Sedmilhářky mi přišly jak přes kopírák, nudné, zdouhavé, některá místa jsem i přeskakovala. Liane mě nepřesvědčila o tom, že by uměla psát lépe než podprůměrné románky pro ženy.

lenka6504
07.11.2017 4 z 5

Knížka se četla sama. Příběh více postav se postupně prolíná a závěr má spád. Určitě doporučuji.

gordon13
05.11.2017 5 z 5

Musela jsem přijít na chuť autorčinýmu stylu psaní, ale konstatuji, že je to jedna z nejlepších knih co jsem četla poslední dobou, opravdu stojí za přečtení!

katarina9k9
31.10.2017 5 z 5

Výborná, ctiva napínavá kniha.
SPOILER - som rada, ze to nebola "detektívka", keďže som si manželovo tajomstvo domyslela hneď na začiatku. Ale cieľom nebolo hľadať vinníka, ale aj príbeh potom, dosledky, čo veľmi oceňujem.

Zabka27
31.10.2017 5 z 5

Autorku jsem si opravdu oblíbila a po přečtení této knihy mě opět utvrdila v názoru, že to prostě umí. Jsem člověk co miluje "co by, kdyby" a v téhle knize se krásně ukazuje, jak je ten životní příběh každého z nás vrtkavý. Stačí jedno malé rozhodnutí jinak a celý náš život se ubírá jiným směrem. Každopádně knížka je velmi čtivá, vtipná a překvapující. Místy jsem se v knize úplně viděla, až mě to lehce šokovalo.

Danca196
29.10.2017 4 z 5

Oddechová kniha s napětím, ale bohužel s trochu úspěchaným a odbytým koncem.

x.capricorne
27.10.2017 5 z 5

Čtivé, hodně dobře napsané. Určitě si přečtu od Liane Moriarty i něco dalšího.

Chytuš
27.10.2017 4 z 5

Každičkou chvíli se rozhodujeme, co uděláme, a tahle naše rozhodnutí pak ovlivňují další život. Někdy méně, někdy více. Ale takový ten pocit "co by, kdyby" má určitě každý z nás. A taky zřejmě nějaká vlastní malá či větší tajemství. Jde o to, že se s nimi musíme naučit žít, protože jak je i zmíněno v knížce, totální upřímnost se přeceňuje :-) Každopádně zajímavý pohled, protože tady těch "co by, kdyby" bylo opravdu hodně... Stačí malá změna, skoro jako mávnutí křídly motýla (mimochodem krásná obálka) a celý propletený příběh tří hlavních hrdinek by mohl vypadat úplně jinak. A stejné je to i ve skutečnosti, jen o tom asi tolik nepřemýšlíme...
"Některá tajemství by měla zůstat tajemstvím navěky. Můžete se zeptat Pandory."

hroneczek
25.10.2017 4 z 5

Chudák manžel. Nebo dobře mu tak? Na konci knihy vás tato polemika určitě napadne. Příběh je vystavěný tak, že nebude vědět, na kterou stranu se přidat. Za mne dobrá práce.

oranginka
24.10.2017 5 z 5

První knížka od autorky a za mne super.

yvette3
18.10.2017 5 z 5

Zatím nejlepší ze 3 knih, které jsem od autorky četla- jedním dechem, byla jsem moc zvědavá na "rozhřešení".

Anastazie0810
17.10.2017 5 z 5

První kniha, co jsem od autorky četla a hned si u mě získala velký úspěch..napínavé, je tam spoustu úvah k zamyšlení... člověk pak začne přemýšlet co on sám najde na půdě doma.

BBaarča
15.10.2017 5 z 5

Opět skvěle napsáno. Tuhle autorku jsem si po přečtení dvou knih okamžitě oblíbila, stejně jako australské prostředí, do kterého jsou její knihy zasazeny... i jeho zvyky. Ano, "Manželovo tajemství" sice odhalí důvtipnější čtenář vcelku brzy, ale propojenost jednotlivých příběhů a jejich rozuzlení je napínavé téměř do poslední stránky (stejně jako u knihy Sedmilhářky). Nápaditý epilog byl pak už jen třešničkou na dortu, která čtenáře nutí k zamyšlení.

skubby
13.10.2017 5 z 5

Kniha byla pěkná....čtivá

veeverka
12.10.2017 5 z 5

super čtení

CHezunka
07.10.2017 5 z 5

skvělá kniha, až mě mrzelo, že to bylo tak krátké.:-)

Pauvka
07.10.2017 4 z 5

První kniha od této autorky a myslím si, že určitě ne poslední. Napínavý pěkný děj. Za přečtení rozhodně stojí :-)!

Mindy
03.10.2017 4 z 5

Dobře se to četlo,oddechové čtení ale není to kniha,ke které bych se vracela

TiniQ
03.10.2017 5 z 5

Uzasna kniha! Druha od Liane ktoru som si precital a nesklamala. Velmi sa mi pacil koniec kde len citatel dozvie niektore skutocnosti ktore ani samotne postavy netusia a nikdy sa uz nedozvedia.

Romžiry
02.10.2017 4 z 5

Moc pěkná kniha, velmi dobře se četla. Za co všechno může náhoda a co je nám daný. Druhá kniha od Liane a opět skvělé.