Sestry

Sestry
https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/403162/bmid_sestry-2a7-403162.jpg 4 1372 1372

Martin Servaz série

Kriminalista Servaz se vrací ke svému prvnímu případu. Pátý díl bestsellerové série. V květnu 1993 se začínající policista Martin Servaz účastní vyšetřování dvojnásobné vraždy. V lesích jsou nalezena těla dvou sester oděných v šatech k prvnímu svatému přijímání. Místo činu nápadně připomíná scénu z knihy Erika Langa, známého autora thrillerů, kterého se však nepodaří usvědčit. O pětadvacet let později je Servaz přivolán k záhadnému úmrtí v domě stejného spisovatele. Podaří se najít souvislost mezi oběma případy a dopadnout vraha?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: ekniha , XYZ (ČR)

Soeurs, 2018

sirojezkin
06.04.2020 3 z 5

Napínavé, jako všechny knihy od Miniera, které jsem četla. líbilo se mi to.

kotuldaa
03.04.2020 5 z 5

Opět napínavé

mazlak
01.04.2020 5 z 5

Tato kniha opět perfektní. děj, který je napínavý až do samého konce a není zde nouze o zvraty a nečekaná rozuzlení. Tak jsem dočetl celou sérii a moc mne mrzí, že už není žádné pokračování. Doporučuji.

Aaaannnn
30.03.2020 5 z 5

Nádherná celá série. Uz teď se mi po Servazovi stýská.

Simstr
23.03.2020 5 z 5

Tuto sérii jsem četla celou. A za mě byla asi tato kniha jedna z nejlepších. Bavilo mě to. Můžu jen doporučit.

Siege03
11.03.2020 5 z 5

Tohoto autora jsem četla poprve,a musím říct víceméně super,jen mi chvílemi vadila zdlouhavost,konec kupodivu překvapil.Urcite sáhnu o po jiných knihách od tohoto autora

ctenarkaEva
06.03.2020 3 z 5

Moje první kniha od Bernarda Miniera. Hodně jsem se na ni těšila, ale asi to nebyl úplně můj šálek čaje. Ze začátku se mi příběh zdál čtivý, postupně jsem se v některých popisech trochu ztrácela. Ale ten konec... Ten se mi bohužel vůbec nelíbil, připadal mi hodně nepravděpodobný, nereálný a dost divný. Škoda, čekala jsem víc.

Irika
03.03.2020 4 z 5

Pěkná skládanka, zajímavý příběh, i když ten konec mi přišel trochu přehnaný.

twiggynka
01.03.2020 5 z 5

Kniha se opět četla jedním dechem. Minier je super!

slyvuska
24.02.2020 4 z 5

Ráda říkám, že serie s Martinem Servazem už má zase stoupavou tendenci, trochu jsem se bála, když jsem četla Tmu, že to bude horší a horší, ale naštěstí jsem se spletla... Těším se na pokračování

tereza8418
12.02.2020 5 z 5

Mozna je to tim,ze jsem na Sestry slysela kritiku,tak jsem nemela velka ocekavani,ale musim rict,ze me tato kniha bavila vic,nez jine predchozi ze serie. Precteno jednim dechem a za me 5*.

lenysek69
11.02.2020 4 z 5

Tentokrát musím dát o hvězdičku méně, než jak mám u Miniera zvykem. Ze začátku mi trvalo se začít a upřímně mě zklamalo vyústění děje. Už od začátku jsem tušila, že to tak bude, takže za mě dost předvídatelné. Ovšem i tak je kniha čtivá a nemohla jsem jinak než ji dočíst. Za mě ale nejslabší Minierovo dílo.

Michaeles
06.02.2020 3 z 5

Velmi předvídatelný děj, asi nejslabší díl serie, ale i tak byla kniha čtivá.

Peetullka
26.01.2020 5 z 5

Tato série s Martinem mě baví. A ani tento díl mě nezklamal :)

miruska1
23.01.2020 5 z 5

Další dobra kniha do serie............

klarence
20.01.2020 3 z 5

za mne spokojenost, dobře se příběh četl

Makyt
19.01.2020 5 z 5

Po Noci, ze které jsem nebyla moc odvařená, jsem začala číst Sestry... počáteční retrospeltiva mě trochu odrazovala, ale překousla jsem to a bylo to dobře. Spojitost s případem starým 25 let, jen mám pár otázek, na které si nedokážu sama odpovědět. Takže pozor, SPOILER! Proč na pomstu čekala 25 let? A proč se "nechala" zabít, takhle systematicky se ničit... závěrečná linka s Rémym a Gustavem byla zas dost přitažená za vlasy, ale celkově se mi líbily odkazy na předcházející díly. Vzpomínka na koně s uříznutou hlavou, na lavinu, na Juliana, na Marianne, v retrospektivě vlastně i vzpomínka na soužití s Alexandrou... takže tento díl fakt pecka, zajímalo by mě, co se dál děje s Julianem a hlavně s Marianne... to vypadá jako otevřená vrátka pro pokračování. Tak třeba ;-)

konicekbily
16.01.2020 5 z 5

Nádherné propojení časově vzdálených zločinů s hlavním hrdinou Martinem se autorovi podařilo na sto procent. Vysoký standard jeho psaní mi umožňuje udělit mu amnestii za některé pasáže "jaksi navíc" a udělit mu přesto plný počet hvězd!

radus
11.01.2020 4 z 5

Minier dokáže úplně strhnout, že se nedokážete od knížky odpoutat. Nelíbil se mi pouze konec s "fanouškem" ve stodole, přišlo mi to zbytečné. Dávám čtyři hvězdičky, protože se mi Tma líbila o malinko víc.

Jana-Marie
08.01.2020 5 z 5

Miniera mám opravdu ráda. I tato kniha nezklamala - velmi čtivé, nemohla jsem se odtrhnout.