Medvedík na farme

Medvedík na farme
https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/439387/bmid_medvedik-na-farme-3kf-439387.jpg 4 8 8

Medvedík má malú farmu. Stará sa na nej o zvieratká – o sliepočky, ovečky, koníky… Medvedíkov kamarát prasiatko mu pomáha. Ale občas sa mu to vymkne z kopýtok. A potom to tak na farme aj vyzerá… Preži jeden deň s medvedíkom a jeho kamarátom! Spoznaj zvieratká, ktoré žijú na farme, a čaruj so zázračným ťahadlom. S medvedíkom a prasiatkom si užiješ kopu zábavy!... celý text

Literatura česká Pro děti a mládež Pohádky a bajky
Vydáno: , Albatros (SK)

Medvídek na farmě

LunaL.
26.04.2022 5 z 5

Syn tuhle knížku dostal asi ve dvou letech a měl ji moc rád. Poslouchá ji i teď,když ji čtu mladším dětem a i těm se moc líbí. Knížka je vtipná, zajímavá měnícími se obrázky. Dětem se moc líbí, jaký je prasátko popleta :) Naučily se od něj oblíkat kalhoty na hlavu, často s tím blbnou! A je hezké zakončení, kdy naopak prasátko myslí na svého kamaráda medvídka a uplete mu svetr, aby mu nebyla zima :)

muchomurka
22.10.2020 4 z 5

Jedna ze čtyř knížek o medvídkovi. I tato, jako ostatní tři, má u naší malé prďolky velký úspěch a je vyžadováno její čtení stále dokola.

LucieT128
09.08.2020 5 z 5

Super zábavná knížka! Doporučuju!