Mesto kostí

Mesto kostí
https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/488112/bmid_mesto-kosti-3d9-488112.png 4 246 246

Všetko sa začne telefonátom na Nový rok. Ktosi oznámi detektívovi Harrymu Boschovi, že počas prechádzky pes vyhrabal kosť, ktorá vyzerá ako ľudská. Vďaka tejto príšernej náhode Bosch objaví plytký hrob na hollywoodskych kopcoch, ktorý je dôkazom dávnej vraždy. Pátranie v starých policajných a nemocničných archívoch, ktoré Harrymu oživí v pamäti vlastné smutné detstvo, ho privedie k násilnému, krvavému zločinu z minulosti.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: ekniha , Slovart (SK)

City of Bones, 2002

DariDerek
09.05.2013 5 z 5

Tato knížka se mi dostala poprvé do ruky asi před dvěma lety a před měsícem jsem si na ni vzpomněla, že je to vlastně ta, která se mi líbila, děsně mě bavila, neuměla jsem se odtrhnout a musím si ji příečíst znovu! :) Tudíž jsem to udělala a jsem na sebe pyšná. Opět jsem se tvářila překvapeně, zděšeně a prostě všelijak, jako bych tuto knížku četla poprvé. Je skvělá, doporučuju :)

Shortyna
23.12.2012 4 z 5

Michael Connelly a ani Harry Bosch nikdy nesklamú! Napätie, príbeh, riešenie. Všetko tak, ako má byť.

Verousek
14.06.2012 5 z 5

Kniha se četla opravdu dobře :) doporučuji :)

kneznaL
02.01.2012 5 z 5

Naprosto souhlasím s missa85. Je to moje první přečtená knížka od tohoto spisovatele a nemůžu se dočkat nějaké další.

missa85
16.03.2011 5 z 5

Tato knížka se čte naprosto sama...je to klasický detektivní příběh, který je velice čtivý a poutavý. Musím jenom doporučit :-)