Mlčenlivé ženy

Mlčenlivé ženy
https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/394093/bmid_mlcenlive-zeny-4iF-394093.jpg 4 709 709

Emocionální rodinný thriller s potenciálem udržet čtenáře vzhůru celou noc… Dvě ženy, Maggie a Lara, spolu zdánlivě nemají skoro nic společného. Svedla je dohromady rodinná pouta: obě jsou druhými manželkami dvou okouzlujících bratrů, Massima a Nica. Lařin život s Massimem se jeví jako idylický, ale pod povrchem skrývá tajemství, které by zničilo rodinu, její pověst i jejího syna. Maggie naopak s Nicovou špinavou minulostí žije od začátku a je s ní smířená – dokud neobjeví nový střípek pravdy, který vše postaví na hlavu. V síti lží si dvě odlišné ženy musí naučit důvěřovat – protože nikdo jiný tu není.... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Ikar (ČR)

The Silent Wife , 2017

Anet2106
28.10.2020 2 z 5

Za mě průměrná kniha, ničím nenadchla. Autorka se příliš neodlišila např. od knihy Za zavřenými dveřmi, ničím novým touto knihou nepřispěla, spíš více méně okopírovala. Za mě bylo lepší Za zavřenými dveřmi (Paris). Další knihy od Fisher vynechám.

amanek
04.10.2020 5 z 5

Nikdi nevíte, co se děje za zavřenými dveřmi a není vše, tak jak se zdá.
Mě se knížka líbila.

Sazinek
04.10.2020 2 z 5

Neurazí, nenadchne. Chvílemi mi bylo ouzko, jak jedna postava byla zlá. Záměrně nepíšu kdo, at nespoileruji. Za mne ne.

Arsi
29.09.2020 4 z 5

Rodinné drama s výraznými prvky psychického teroru, který by neměla zažít žádná žena. Ale jak to tak bývá, rodinné vztahy bývají dost často nejsložitější. Kniha se dobře četla, ale pecka to není. Ale i tak doporučuji přečíst.

hellena1523
25.09.2020 2 z 5

Tak já teda nevím, ale mě to fakt nebavilo. Čekala jsem asi víc. Zpočátku jsem si říkala, že se dobře čte, ale asi v půlce už mi lezly krkem postavy a to, jak se příběh vleče a zasekavá na nesmyslech, které jsou pro příběh irelevantní.
Zkrátka žádná olympiáda...

kramlinka88
13.09.2020 5 z 5

Za mě naprosto skvělá a strhující kniha, jak už zaznělo níže, thriller v klasickém pojetí to úplně není, ale emocionální thriller zní jako to co jsme dostali ;-) Rodinné drama jak vyšité, ač opět mimo můj obvyklý žánr, vážně jsem si užila každou stránku :-) I když jsem až skoro do konce nesnášela Annu, Massima a dokonce i Lara mi byla místy nesympatická, na konci knihy se mé vnímání změnilo a prostě všechno má svůj důvod :-) Mými emocemi tato kniha zatočila, takže záměr splněn a knihu s klidným srdcem doporučuji dále a těším se na další počin této už mé oblíbené autorky :-)

DelMar
01.09.2020 3 z 5

ale jo, proc ne, ctivy romanek, libi se mi jak autorka popisuje zdani, jaka o sobe lide maji..

Lenoulinka
30.08.2020 3 z 5

Rodinné vztahy jsou vždycky složité... Ale, že by to bylo až tak strhující a nechalo mě to celou noc vzhůru? To určitě ne. Za přečtení stojí.

Akťavs
26.08.2020 2 z 5

Myslím, že hlavním tématem knihy , je týrání žen vlastními manžely, je to vždy velmi smutné a těžko se hledá řešení. Asi nikdo to nemůže chápat líp, než ten, kdo byl v takové situaci. Za mě i kdyby bylo tisíc důvodů, proč to vydržet, pokud by se jednalo o mé děti, neměla bych o čem přemýšlet. Utéct je jediné řešení. Ale vím, že ne vždy je to tak jednoznačné. Knihu beru jako psychologickou pomoc pro ženy, které mají podobný problém. Ostatní témata-smrt první ženy a nevěra, jsou taká obtížná, ale ne životně důležitá. Kniha se četla dobře, happy end mě potěšil, ale jak sama autorka píše v závěru, v životě to tak jednoduché není. Dávám 3 hvězdy

Simirekdudkovic
25.08.2020 3 z 5

Takové klidne počtení, ale ednou zase příjemný oddych od tech mých brutalit..:D

Warty
23.08.2020 4 z 5

Příjemně překvapila. Thrillerem bych to zrovna nenazvala, spíš je to taková vztahovka, takže na léto ideální.

Riccione
16.08.2020 3 z 5

Celkem dobře se mi knížka četla. Zajímalo mě, co bude dál. Nicméně žádný extra zvrat se nekonal, thrillerem bych knihu opravdu nenazvala, spíše román pro ženy.

mStationka
14.08.2020 5 z 5

Bylo to uzasne, i slza ukapla

Luci_T
13.08.2020 5 z 5

Doporučuji, mě se kniha velmi líbila a ten konec, super.

Simona99
29.07.2020 3 z 5

Chvíli trvalo, než se knížka rozhoupala. Každopádně námět byl zajímavý a dosti inspirován nelehkými rodinnými příběhy.

ennlady
21.07.2020 4 z 5

No tak emocionálním thrillerem s potenciálem udržet čtenáře celou noc bych to zrovna nenazvala, spíš tak odpočinkový román pro ženy na dovolenou, když můžete kdykoliv přestat číst a vydat se na výlet. Ale hodnotím docela pěkný styl a zejména vykreslení hlavních postav dvou žen, které ač dost odlišné naleznou k sobě cestu. A nejen to. No, ale nějaké napětí a vygradování... to nic moc.

knihomolka999
27.06.2020 5 z 5

Další z knih o tom, co se může odehrávat doma za zavřenými dveřmi, a řekla bych, že zdařilá. Určitě doporučuji k přečtení.

Joyce24
24.06.2020 5 z 5

Příběh vyprávěný z pohledu obou hlavních hrdinek, velmi čtivé.

Aneta13
16.06.2020 4 z 5

Knížka se mi líbila, byla čtivá a pohodová. Jen mě štvalo chování Massima. Byli zde zajímavě propojené příběhy. Konec nebyl otevřený a to mám ráda.
Četla jsem, ale i lepší knížky. :)

Dudek25
03.06.2020 5 z 5

krásná dojemná kniha která mi vyrazila doslova dech a vžila sem se do pocitů všech postav možná bych snesla lehké pokračováni jak se dařilo všem