Mních, ktorý predal svoje Ferrari

Mních, ktorý predal svoje Ferrari
https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/138138/mnich-ktory-predal-svoje-ferrari-138138.jpg 4 1431 1431

Mních, ktorý predal svoje Ferrari, je kniha, ktorá sa stala fenoménom. Vyšla pred desiatimi rokmi a odvtedy zmenila miliónom ľudí život. Rozpráva príbeh o Julianovi Mantlovi, špičkovom právnikovi, ktorého ohromný materiálny úspech zakrýval prázdnotu v jeho vnútri. Kniha vyšla pôvodne v nízkom náklade, no zakrátko sa z nej stala senzácia. Od tých čias sa jej jednoduché, no mocné posolstvo nádeje, inšpirácie a pravého úspechu rozšírilo po celom svete. Dodnes bola vydaná v 46 jazykoch vo vyše 40 krajinách. Tento medzinárodný bestseller zrozumiteľne a s ľahkosťou odpovedá na najvážnejšie otázky života a tiež ponúka praktické rady, ktoré pomáhajú získať prosperitu, vitálnosť, šťastie a vnútorný pokoj.... celý text

Duchovní literatura New Age
Vydáno: , Eastone Books

The Monk Who Sold His Ferrari, 1997

jana3526
14.01.2019 3 z 5

Kniha mě vůbec nezaujala, tento žánr ani nevyhledávám, ale nějak se mi dostala do ruky, tak jsem si ji přečetla. Přijde mi, že je strašně povrchní, všechny ty zázračné rady se dočtete snad v každé knize na toto téma. Nic nového prostě. Navíc děsná nuda.

brebta
14.01.2019 1 z 5

nedočetla jsem...

hackote1
30.12.2018 5 z 5

Tuto knihu mám rada :) hezky se četla a patří mezi mé oblíbené motivační knihy ;)

Stani95
17.12.2018 5 z 5

Velmi se me kniha dotkla a byla jsem z ni nadsena. Stoji za to, si vypsat nejake poznamky.

Tynulda
15.12.2018 4 z 5

Po přečtení knihy jsem se rozhodla, že si na ni udělám mnohem více času a vypíšu si určité pasáže do diáře, protože mne opravdu nadchla. Je to pomyslná noha, která vás kope vpřed. Vnímejte, co čtete. Pokud se vám zdála obtížná, vraťte se k ní za několik týdnů, měsíců, let zpět. Rozhodně stojí za to!

Parwana
12.12.2018 5 z 5

Skvělá knížka, byla jsem z ní vyloženě nadšená. A navíc velmi poučná, zvlášť v dnešní době, kdy se neustále za něčím honíme, bez ohledu na to, co nás to může stát...

Xylitka
30.11.2018 4 z 5

Velmi dobrá kniha plná optimismu, ve které pozorný čtenář může najít návod na šťastný život.

markéta783
23.11.2018 3 z 5

Na knihu jsem se velice těšila, ale jsem trochu zklamaná. Další z dlouhé řady motivačních knih, které melou na jedno brdo jako kolovrátek. Klidně by mohla být nejmíň o třetinu kratší a nic by se nestalo, jen by to prospělo věci. Sice jsem ji dočetla, ale s přemáháním.

katushah
06.11.2018 5 z 5

Vynikající příběh se spoustou rad a návodů na spokojenější život. :)

stastnyctenar
17.10.2018

Super knížka. Byla tak super, že jsem si koupil i audioknihu :-) Je to klasika a i kdyby nepomohla, tak alespoň v člověku vzbudí naději.

zuzka894
09.10.2018 5 z 5

Krásná kniha. Hodně mi to dalo, úplně jiný pohled na život.

-markéta-
06.10.2018 3 z 5

Upřímně já nevím, co o této knize napsat.
Strašně jsem se na ni těšila, a když už jsem se do ní pustila, tak nevím.
Podle mě jsem na knihu moc mladá. Rozhodně kniha nebyla ztrátou času, jsem ráda, že jsem si ji přečetla a určitě mi i něco dala, ale myslím, že by mi více dala za takových 20 let, až budu mít rodinu a práci. Takhle jako studentce mi řekla, čemu se mám v budoucnu vyvarovat, a jak se chovat a právě nechovat.
Čekala jsem od knihy asi více.

Lotka
29.09.2018 3 z 5

Taková ta klasická motivační kniha.

čtenářka4
27.09.2018 4 z 5

Kniha pro všechny, kteří chtějí změnit svůj život, sebe a své okolí k lepšímu a spokojenějšímu.

7988
26.08.2018 5 z 5

Kniha se mě velice dotkla.I když mám v celku spokojený život,netrpím nedostatkem,za což velké díky,vždy je co zlepšovat a v čem se zdokonalovat.
Už dlouho jsem nečetla knihu napsanou s takovou lehkostí,srozumitelnou všem lidem,kteří rozumět chtějí a neustále se snaží procházet svou životní cestou hledajíc správný směr.Sice tam není nic,co už nebylo řečeno,přesto nutí k zamyšlení nad tím,zda je člověk spokojen v přítomném okamžiku a zda je schopen se poučit z chyb minulých.
Bude to vánoční dárek pro většinu lidí,na kterých mi záleží.

Wendyyy93464
24.08.2018 odpad!

Klišé za klišé. Předvídatelnější a trapnější knihu jsem snad nikdy nečetl. S myšlenkami samozřejmě souhlasím, ale to jak jsou odvyprávěné a jak je kniha pojatá je zoufalost.

Jejda
21.08.2018 2 z 5

Nedočetla jsem.

AnnaBa
14.08.2018 5 z 5

Kniha se mi opravdu moc líbila. Hodlám si některé pasáže vypsat a rady zkusit aplikovat do svého života. Doporučuji.

Meaki
14.08.2018 3 z 5

Myšlenky jsou v knize skvělé. Jen kdyby to celé nebylo zasaženo do tak falešného příběhu.

greyw9278
12.08.2018 odpad!

Naivně jsem si myslel, že to bude o jihokorejských buddhistických mniších, kteří prý kvůli sociálnímu statutu jezdí v supersportech. Bohužel se naplnili mé obavy, a je to rychlokvas západní trubky. Z knihy jsem měl pocit, jako kdybych seděl na srazu nějaké jehovistické propagandy, které sám řečník ani nevěří. Skončil jsem v půlce, takže berte mé hodnocení a názor s rezervou.