Na kole "na konec světa"

Na kole "na konec světa"
https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/546657/bmid_na-kole-na-konec-sveta.jpg 3 1 1

Kniha popisuje autorovo putování na kole po jedenácti evropských zemích po stopách našich předků. Po návratu ze svého putování jsem se rozhodl podělit o své zážitky s lidmi milujícími poznávání cizích zemí. Ve svém vyprávění jsem se současně snažil připomenout statečnost našich předků, vyslaných historií nedoceněným českým králem Jiřím z Poděbrad a Kunštátu, aby šířili čest a slávu Českého království. Zároveň jsem do knihy zařadil i pár poznámek k některým historickým událostem, vážícím se převážně k naší nedávné i dřívější minulosti. Pro cestovatele kniha obsahuje i mapky absolvované trasy jedenácti zeměmi Evropy. Jako bonus jsou v knize QR kódy, které čtenáři představí množství fotografií a krátkých videí včetně stručného přehledu možností ubytování na absolvované trase.... celý text

Mufa
12.10.2024 3 z 5

Jezdím na těžko na kole ráda a hodně a tak taky čtu hodně cestopisů. A dost mě jich zklame (stejně jako tento), protože je to jen ve smyslu "jedl jsem, jel jsem, spal jsem a dal jsem si pivo". Tady oceňuji ty historické vsuvky a statistiku na konci, jinak je to průměr, který ničím nezaujme.
Co se skrývá pod QR kody jsem nezjišťovala, i to je malé plus, že je možnost si projít více fotografií.

Autorovy knížky

2024  60%Na kole "na konec světa"
Skrýt reklamy