Nabíječ

Nabíječ
https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/194642/bmid_nabijec-eEb-194642.png 4 1994 1994

Cocktail série

První noc ve fantastickém novém bytě v San Francisku Caroline začíná tušit, že za chvíli bude znát - ehm - milostný život svého tajemného souseda lépe než vlastní… boty. Díky stěnám tenkým jako papír a Nabíječovým atletickým výkonům slyší nejen jeho postel, narážející s železnou pravidelností do zdi ložnice, ale i bouřlivé ohlasy snad celého zástupu žen, které si do ní vodí. A zatímco je Caroline v tomto směru momentálně "na suchu", uvědomí si, že jí ve spánku brání nejenom bušení do zdi, ale i její divoké představy. Když jedna ohlušující noc střídá druhou, netrvá dlouho, Caroline rupnou nervy a oděná jen do své sexuální frustrace a růžové noční košilky se "proklínanému" Nabíječi konečně postaví tváří v tvář. Není divu, že jejich noční potyčka v nastalém napětí zažehne jiskru… Žhavé scény střídají bláznivé a Alice Claytonová v nich svým čtenářkám podává kromě lahodných moučníků i výtečný příběh lásky na první pohled.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Mladá fronta

Wallbanger , 2012

Severka.G
04.12.2014 4 z 5

Fajn kniha dobre se cte:-)

Danča:))))
03.12.2014 5 z 5

Super. Knižka byla dobře napsaná, rychle se četla a často jsem se u ní smála. Tohle je přesně ten typ knihy který můžu číst pořád.

Lenka.Vílka
01.12.2014 2 z 5

Zrzka me zklamala (oba dily jsem mela rezervovane v knihovne, tak jsem je precetla, jinak bych asi skoncila po prvnim), tak jsem doufala (podle komentaru na DK), ze Nabijec bude lepsi...no, nebyl...problem byl v tom, ze jsem se prekvapive nudila...namet nebyl spatny (na ten me autorka nachytala), ale to zpracovani? To mi naznacilo, ze mozna nebyl problem v Zrzce, ale asi mam obecne problem s autorkou, proste mi nesedi...a po dlouhe dobe musim uznat, ze me to mrzelo (docetla jsem, protoze misty jsem se skutecne od srdce zasmala, ale to celou knihu nemohlo utahnout)...prestoze knihu nemohu oznacit jako propadak, cetla jsem horsi :) , ale i rozhodne lepsi, na druhy dil cekat nebudu...

...Baruna...
23.11.2014 5 z 5

Velmi ctiva kniha na vecerni pocteni pred spanim. Ze zacatku me kniha nudila a musela jsem se do ni nutit, ale po 100 strankach me zacala bavit. I kdyz po prijezdu ze Spanelska byl v knize popisovan jen sex samotny i tak davam knizce 5*.

kacaaba
23.11.2014 4 z 5

Už jsem četla podruhé, abych si oživila děj před pokračováním. Zasmála jsem se, milý příběh. Pustila jsem se do 2 dílu a zatím mě nebaví, tak jsem zvědavá, co se bude dít.

Seina
21.11.2014 3 z 5

knížku jsem si přečetla na doporučení kamarádky a protože tenhle žánr nevyhledávám, tak jsem k tomu byla lehce skeptická...ale nakonec jsem byla docela mile překvapená :-) knížka byla vtipně napsaná a dobře se četla, alespoň do Španělska, pak už tam na mě bylo moc cukru...a taky mě teda moc nenadchlo kocouří ukončení, ale jinak docela fajn oddechová knížka :-)

karbulka
04.11.2014 5 z 5

Skvělá a vtipná knížka!!!

123.Iveetka
29.10.2014 5 z 5

Super knížka, která mě strašně bavila a jsem zvědavá na druhý díl. :)

-Nikola-
26.10.2014 4 z 5

Klasická kniha na večerní odreagování po dlouhém dni u šálku čaje. Některé části mě opravdu hodně pobavily, bohužel mi bylo od začátku hned jasné, jak to všechno dopadne, což mi na zážitku z četby trochu ubíralo. Ale i tak vřele doporučuji, hlavně ta závěrečná část s Clivem neměla chybu!

Haldasha
18.10.2014 5 z 5

Pěkně napsaná kniha, humor, laska, pohoda. Určitě jako oddychovka parádní :)

Gallaxy
14.10.2014 2 z 5

velké zklamání. Knihu jsem si pořídila na základě komentářů zde na databází a byla jsem velmi zklamaná. Jedna z nejvtipnějších knih? ANi jednou jsem se nezasmála. Začátek vypadal slibně, ale nakonec kniha přešla do té nejčervenější knihovny, kterou jsem četla. Když už jsem se smířil a s tím, že jde o zamilovaný román přišla zápletka v podobě předstíraného orgasmu. Omlouvám se, ale kniha pro mě neměla žádný nápad ani originální myšlenku. Ale abych autorce jen nekřivdila, píše velmi čtivě. I přes mě zklamání jsem knihu dočetla, aniž bych se do ní musela nutit. Tak třeba příště.

kanitsuj
06.10.2014 3 z 5

Nabíječe řadím do okruhu dnes velmi populárních erotických románů, třebaže erotiky až pornografie je v něm ve srovnání s jinými podobnými knihami pomálu. Knížce bych dala vyšší hodnocení, kdyby byla sofistikovaněji napsána, protože už samotné téma je bezesporu vtipné a originální a má velký potenciál, který si myslím, že nebyl v tomto případě dostatečně vytěžen. Autorka píše způsobem, který je příliš laciný, a tak jsem se nemohla zbavit dojmu, že hlavní hrdinka Caroline je stejně hloupá jako její konkurence za zdí. Také okruh Carolininých přátel mnoho inteligence nepobral. Souhlasím se čtenářkou, která již nemohla vystát slovo "Óčko". Doufám, že v pokračovací "Roštěnce" ho bude jako šafránu. Nabíječ je jednoznačně oddechovou nenáročnou četbou, ale čekala jsem více - více něhy a lásky a méně banálních a trapných komentářů. Dávám tedy hvězdičku za nápad, hvězdičku za sympatického kocoura se zvláštním přihlédnutím k poslední kapitole a hvězdičku za slušný a vkusný popis vzrušujících něžností.

Val
05.10.2014 5 z 5

Super.... :-) Všeho tak akorát - sexu, humoru, lásky......Caroline je tak akorát švihnutá a Simon tak akorát sexy... Dokonalá kombinace ... Doporučuju :-)

anoti
03.10.2014 5 z 5

Velice vkusně napsaný román pro ženy s dobrou dávkou erotiky, při kterém se člověk může i trošku zasmát.

pikilo
01.10.2014 4 z 5

Mě osobně eroťárny nevadí, nejsem zapšklá puritánka. Když se do toho zamíchá ještě humor, tak je to kniha mého gusta. Bavila jsem se u toho, je to vtipné, místy trapné, a místy dětinské, ale ano, bavila jsem se, takhle jsem se už dlouho nenasmála. Knihu doporučuji všem kdo mají volnější smysl pro humor, nevadí mu lechtivé scény a dokážou ustát podrobný popis sexu.

lunina
28.09.2014 4 z 5

První půlka knížky - Bomba !♥ ,ale potom jak odjeli do toho Španělska tak už mě to moc nebavilo,ale i tak jsem knížku dočetla a určitě stojí za to si ji přečíst ! :) :33

Verrrunka
26.09.2014 4 z 5

Ze začátku jsem si říkala, že to nadšení okolo knihy fakt nechápu, že je to klasická tuctovka. Ale pak se najednou začal ten humor skvěle rozjíždět a já byla nadšená! Takže co se týče žánru, je to nadprůměrné!

knihamouder
16.09.2014 5 z 5

Kniha byla velmi vtipná. Má představivost jela na plné obrátky a u některých scén hlavně s kocourem jsem se řezala smíchy. A mít za souseda takového nabíječe... :-D

Red-haired
15.09.2014 4 z 5

Na samotném začátku jsem měla problém se začíst, ale od scény setkání se Simonem už to šlo snadno. Skvěle jsem se pobavila, i když je kniha docela zapomenutelná.

narisa
12.09.2014 5 z 5

Skvělá :).Líbilo se mi jak je vtipná. Libil se mi Simon. A moc. Líbil se mi příběh, který krásně plynul. Opravdu moc pěkné. Dlouho jsem se tak nenasmála. Jsem zvědavá na druhý díl :)

pro ženy zfilmováno erotika

Alice Clayton